Martin Maxa trpí bolestmi. Co se mu stalo?

Zpěvák a skladatel Martin Maxa (53) má sice postavu jako Herkules, ale jeho fyzička už není to, co bývala. Z mládí se mu teď vracejí silné bolesti zad.
"Pod proudem" zůstal Martin Maxa třičtvrtě hodin
"Pod proudem" zůstal Martin Maxa třičtvrtě hodin
Centrum laserové estetiky

reklama

„Kdysi jsem prováděl kousky, za které teď hodně trpím. Vzpomínám si třeba, že jsme jednou vyrazili s partičkou na výlet, píchli jsme kolo a protože jsme neměli hever, tak jsem to auto chytil za nárazník a nadzvednul holýma rukama. Holky z toho byly u vytržení, což se mi samozřejmě líbilo," zavzpomínal na staré časy zpěvák, kterému se mladistvá nerozvážnost ve zralém věku nevyplatila.

„Nedávno jsem přemisťoval na zahradě balvan a myslel jsem, že tu bolest v zádech nepřežiju,“ přiznal své trápení Maxa. Potíže s páteří ho přivedly ke zkoušení různých způsobů, kterak si ulevit od bolesti a taky jak nenechat zakrnět zádové svalstvo, aniž by ho namáhal velkými cvičebními dávkami.

„Když je člověku nejhůř, jde do všeho. Já tedy vyzkoušel kdeco. S operací zatím chci počkat. To by pro mě byla ta poslední varianta. Bohužel nemůžu vzhledem k nálezům na páteři ani cvičit v takové míře, jak jsem býval zvyklý. Tak občas docházím do Centra laserové estetiky, kde na mě připojí elektrody a zádové svaly se tak procvičují, čímž se mi zároveň uleví od bolesti. Totéž se dá aplikovat i na svaly břišní, ale ty si ještě dokážu udržet v cajku sám," vysvětluje Martin.


-juf-

Martin Maxa v akci a Mickey Rourke

Maxa versus Rourke: Kdo spotřebuje víc botoxu?

Martin Maxa si zařádil ve společnosti hasiček

To je síla! Maxa jezdil na kládě

Kdo chytá v žitě? Že by Martin Maxa?

Zase přebral? Zpěvák Maxa skončil ve škarpě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!