Martina Krause hledají lichváři! Opravdu je po krk v dluzích?

Po Praze se v posledních dnech začaly objevovat letáky s další pohřešovanou osobou – jenže tentokrát se ztracený muž až moc podobá herci Martinovi Krausovi – že by se někam zatoulal? Herec už nějakou dobu není k zastižení. Co je tedy za tím?
Video VIP zprávy: Martin Kraus, nebo Jakub? A co je za tím?
Video VIP zprávy: Martin Kraus, nebo Jakub? A co je za tím?
archiv

reklama

Za jeho zmizením prý stojí muzikant a intelektuál Jakub Mohamed Ali. Ten ale tvrdí, že Martina nezná! Reportér Tomáš Kraus nakonec Martina vypátral, ale dopadlo to nějak podivně.

„25. března mám premiéru, je to můj debut. A kvůli tomuhle se to všechno může pokazit,“ zlobil se známý herec, a pak… utekl!

Herec Martin Kraus je hvězdou seriálu Svatby v Benátkách, kde hraje nepraktického zubaře a nastávajícího otce. Ve skutečnosti už je sám tátou, 22. září mu dlouholetá přítelkyně Klára porodila syna Filipa (víc podrobností ve videu níže). Svatba je prý na spadnutí.


Martin pochází od Orlické přehrady. Narodil v Praze, ale během několika měsíců se s rodiči přestěhoval na samotu. Vystudoval Strojní průmyslovou školu v Příbrami a poté JAMU v Brně. Od sezony 2011/2012 je členem činohry Divadla na Vinohradech. Mezi jeho koníčky patří jízda na koních. Má mladšího bratra.

Iv

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIP - Martin Kraus


reklama

reklama