Máte ÚCHYLKU NA KABELKY? Kolik za ně některé celebrity utratí, z toho si sednete na záď!

Mít doma alespoň jednu kvalitní značkovou kabelku, to je asi sen každé ženy. A že si na ně některé slavné dámy opravdu potrpí. Někdy jde totiž vyloženě o úchylku.
Někdo je ochoten dát za kabelky i desítky tisíc korun. Co vy?
Někdo je ochoten dát za kabelky i desítky tisíc korun. Co vy?
archiv

reklama

Drahá kabelka bývá také velmi často jako dárek od partnera. To ovšem třeba Sandra Parmová nezná. „Já bych si hrozně přála, kdyby mi Michal kupoval kabelky, ale zatím se tak nestalo. Zatím byly placené z mého účtu,“ postěžovala si naše moderátorka Sandra Parmová (29).

Stejně je na tom třeba Olga Menzelová (37), jejíž manžel považuje kabelky za nepraktické a má raději moderní zubní kartáčky. A kolik jsou dámy ochotny za kabelky utratit? „Jednou za čas jsem ochotná dát i několik desítek tisíc korun, ale to si pak vyčítám tak dva roky,“ přiznává modelka Renata Langmanová (29). Jak je na tom další kráska Lucie Křížková (31), misska Kateřina Sokolová (26) nebo právě Sandra Parmová? To se dozvíte ve VIP zprávách ze 4. 9. nebo na Prima Play.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kabelky-VIP
Tak tihle fešáci opravdu bodují na spodních příčkách hitparády.

Tak trochu SLIZKÁ GALERIE HIPSTERŮ: Být TRENDY je O.K., ale tohle už lehce SMRDÍ!

Jaká vlastně jste? To prozradí vaše kabelka!

Jaká vlastně jste? To prozradí vaše kabelka!

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Ulítlá móda z ulice

reklama

reklama