Matěj Ruppert si nahonil sci-fi účes

Zpěvák Matěj Ruppert (35) je velkým příznivcem science fiction. Na premiéru druhého dílu legendárního Star Treku se proto vypravil s pěkným sci-fi účesem. Pomalu se už podobá oblíbenému kapitánu Kirkovi!
Matěj Ruppert s přítelkyní dorazili na premiéru filmu Star Trek: Do temnoty
Matěj Ruppert s přítelkyní dorazili na premiéru filmu Star Trek: Do temnoty
Jiří Janoušek

reklama

„Chtěl bych být jako kapitán Kirk. Hlavně jako jeho původní seriálový představitel, William Shatner. Máme podobné postavy, určitě bych se vešel do jeho teplákové soupravy,“ věří si Matěj Ruppert.

Seriál Star Trek sleduje pravidelně a je prý jedním z mála, komu se líbily i původně natočené díly. „Jsem hlavně velký příznivec série Nová generace s Jean Luc Picardem. On je totiž moje nejoblíbenější postava. Mám rád i herce Patricka Stewarta. Sleduji ho už od seriálu Já, Cladius, ve kterém exceloval,“ řekl Ruppert, který dorazil do pražského kina IMAX v sexy růžové košili.

Frontman skupiny Monkey Business byl ale na premiéře trochu smutný. Kvůli povodním byl zrušený koncert kapely u Vltavy, na němž mělo být pokřtěno její nové CD Štěstí postmoderní doby. Uskuteční se tedy až 25. července. „V tentýž den bude mít premiéru i druhá česká písnička, kterou za dobu svojí existence Monkey Business nahráli. Jmenuje se Rockin´ At The Lobby Bar a natočili jsme ji s rappery Vladimirem 518, Orionem a Katoem,“ uvedl zpěvák.

Záplavy se Matěje Rupperta naštěstí nedotkly, ale neštěstí druhých ho nenechává lhostejným. „Pořád myslím na lidi, které zasáhla velká voda. Nejhorší je, že někoho povodeň postihla už podruhé nebo potřetí během deseti let. Jakmile bude příležitost jakkoli je podpořit, rád se zúčastním,“ slíbil známý hudebník.

-dad-


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!