Maxová zapomněla na luxus. Na přehlídce v sukni za pár korun!

Tereza Maxová (42) si udělala výlet do Londýna a společně s Petrou Němcovou (33) usedla v první řadě módní show F&F podzim – zima 2013. Obě modelky měly přitom na sobě modely této značky!
Tereza Maxová a Petra Němcová na přehlídce F&F
Tereza Maxová a Petra Němcová na přehlídce F&F
archiv

reklama

„Já mám doma spousty levných věcí, dokonce ještě lacinějších, než jsou k dostání v F&F. Přivezla jsem si je z cest. Z Indie, Maroka, Afriky a taky nakupuju ve vintage obchodech. Já si myslím, že je dobré kombinovat vysokou módu s tou každodenní. Vypadá to zajímavě. Záleží jenom na tom, jak to člověk sladí,“ objasňovala topmodelka a na důkaz předvedla sukni z F&F a kabelku od Prady.

Tereza přijela do Londýna jen na skok. V plánu měla navštívit kamarádku Evu Herzigovou, s níž kdysi v modelingu začínala, a pak se vrátit na jih Francie, kde žije s partnerem a třemi dětmi. Nejstarší Tobias (12), kterého má s dánským tenistou Federikem Fetterleinem, momentálně navštěvuje Ocean Club, kde se učí potápět, ale stále má zájem i o divadlo a v budoucnu by se rád stal hollywoodským hercem.

„Mína je rodinný generál a malej je rozkošnej. Ten kouká kolem sebe a nejspíš si říká, do čeho jsem se to narodil?“ komentovala Maxová rodinu. Mínu (2) a Aidena (1) má s tureckým developerem Burakem Oymenem. V Turecku taky trávila poslední dny, takže přijela do Londýna krásně opálená.

„Já jsem svým partnerům do toho, jak se oblékají, nikdy nemluvila,“ říká Maxová. Oni se tak nějak sami přizpůsobili. U dětí se realizuji víc, ale Mína teď má svoji oblíbenou Hallo Kitty, takže tam jsem zatím mimo.“

Tereza Maxová se brzy ukáže i v Praze. Se svojí nadací pořádá 1. 6. v Praze na Petynce dětský den, který bude přístupný široké veřejnosti.

-iba-

reklama

reklama