Medvědi vtrhli do divadla: Kdo se s nimi mazlil a kdo se jich bál?

Bára a Hugo - osmiměsíční medvědí mláďata okořenili stou reprízu úspěšného muzikálu Mauglí v Divadle Kalich. Zatímco skladatel Ondřej Soukup i zpěvák Jiří Zonyga z nich byli celí paf, Jiří Korn se radši držel obezřetně v povzdálí!
Ondřej si medvídky ovšem ulovil pro sebe
Ondřej si medvídky ovšem ulovil pro sebe
jj

reklama

Skladatel Ondřej Soukup měl vůbec rušný večer. Vzal do divadla svoji malinkou dcerku Rebeku (partnerka Lucia Šoralová zůstala s dalším miminkem doma). Té se medvědi samozřejmě hrozně líbili, stejně jako ostatním dětem v hledišti. Už se totiž stihlo od loňska, kdy měl muzikál premiéru rozkřiknout, že se při něm pobaví celá rodina.

Na stou reprízu doranila i Soukupova dlouholetá manželka Gábina Osvaldová. Znovu tak potvrdila, že mezi těmi dvěma je dokonalý pořádek - dětem i novým partnerům navzdory! Gábině to slušelo, ani známka kulhání po složitých problémech s nohou a zhubla.

TIP Prima-Style.cz: V Kalichu chystají na konec září další premiéru. Legendární Horečku sobotní noci!

Tady malá ochutnávka:

Jan Kříž je prostě v roli Tonyho nepřekonatelný.

Horečka útočí! Přepadne vás na konci září

Program divadla a další užitečné informace

Video VIP zprávy: Po zemi se plazí nejen Ondřej Soukup, ale i Richard Tesařík

Ondřej Soukup a Richard Tesařík: Kvůli Mauglímu lezou po zemi

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Style - Mauglí - Jan Kříž

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!