Megan versus Táňa: kdo se vám víc líbí?

Obě herečky se staly tváří stejné kosmetické společnosti, aby reprezentovaly ideální ženu. Hvězda filmu Transformers Megan Fox (27) byla zvolena jako nejkrásnější Američanka a v Čechách a na Slovensku vyhrála sexy zrzka Táňa Pauhofová (30).
Megan Fox, nebo Táňa Pauhofová?
Megan Fox, nebo Táňa Pauhofová?
facebook

reklama

Komu byste dali přednost vy?

Fox i Pauhofová vypadají jako královny střední školy a zároveň v sobě obě mají určitou auru holky od vedle.

Táňa Pauhofová Foto: avon

Herečky se proslavily hlavně odvážnými rolemi a ukázkovou postavou. Fox ve filmu Jennifer's Body odhalovala jako sexbomba Jennifer své svršky, kudy chodila, a Pauhofová ve filmu Román pro ženy ukázala špičkový striptýz v roli prostitutky Tali.

Megan Fox  Foto: avon

Táňa Pauhofová

Narodila se v Bratislavě, kde také vystudovala herectví. Hned v prvním ročníku si zahrála ve filmu Juraje Nvoty Kruté radosti (2002). Proslavila se pohádkou Čert ví proč, kde hrála princeznu Aničku. Nejpopulárnější je její role ve filmu Román pro muže, kde svádí sourozence v podání Miroslava Donutila a Miroslava Vladyky.

Herečka se také objevila ve snímku Hořící keř, který natočila polská absolventka pražské FAMU Agnieszka Hollandová o sebeupálení Jana Palacha.

Táňa Pauhofová jako femme fatale Foto: facebook

Megan Fox

Kráska z amerického Tennessee má francouzské, irské a indiánské předky a často je srovnávána s herečkou Angelinou Jolie. Ve filmu se objevila poprvé v roce 2004, a to rovnou po boku známé skandalistky Lindsey Lohan ve snímku Zpověď královny střední školy.

Světovou star se stala díky megafilmu režiséra Michaela Baye Transformers. Fox se vdala za herce Briana Greena (David Silver ze seriálu Beverly Hills 90210) a v roce 2012 se jim narodil syn Noah Shannon Green.

Megan Fox je idolem mnoha mužů Foto: facebook

Více foto:

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Pihaté holky jsou sexy!

Její bodyguardi stříleli

Topmodelka Gisele Bündchen: Půjdou její bodyguardi sedět za pokus zabíjet?


Kelly z Beverly Hills už netruchlí po upírovi

Kelly z Beverly Hills už netruchlí po upírovi

reklama

reklama