Meghan je povrchní zlatokopka, napsal nevlastní bratr Harrymu. Teď ale obrátil

Meghan a Harry
Meghan a Harry
instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Královská svatba se blíží a kolem nevěsty začíná být dusno. Její nevlastní bratr poslal princi Harrymu varovný dopis. „Ještě není pozdě, ještě se dá vše zrušit,“ napsal Thomas Markle Jr. Podle jejího nevlastního bratra je Maghan zlatokopka, která prahne jen po slávě. „Meghan je povrchní, zlomyslná zlatokopka, která udělá pro slávu vše. Vzít si jí bude největší chybou v královské historii,“ stojí v dopise.

 

Jednapadesátiletý Thomas tvrdí, že Meghan nejdříve finančně vysála jejich otce Thomase Markla (73), který byl kameramanem a v podstatě herečku protlačil do Hollywoodu. Dokonce posbíral i filmová ocenění za světelné efekty. Jenže pak vyhlásil bankrot a žije v nuzných podmínkách v Mexiku. Meghan se mezi tím stala hvězdou úspěšného seriálu „Suit“. A na otce, který jí ke slávě dopomohl, zapomněla. To ostatně netvrdí jen nevlastní bratr, ale i nevlastní sestra Samantha.

Meghan a nevlastní sestra Samantha Grant
Meghan a nevlastní sestra Samantha Grant
instagram

Jejich finanční situace je natolik špatná, že dokonce vymysleli jak na svatbě vydělat. Samantha měla nechat nafotit svého otce paparazzi, jak se připravuje na svatbu. Nejdříve si nechal brát míry na oblek, pak se v internetové kavárně rozplýval nad fotkami snoubenců. Měli na tom vydělat přes 2 milióny korun. To však není vše. Po mediálním tlaku, který se kolem Meghaniny rodiny spustil, dostal její otec infarkt. Na to konto prohlásil, že na svatbu dcery nedorazí, i když by ji chtěl odvést k oltáři, nechce jí ale způsobit další problémy. Podle všeho ho dokonce nyní snoubenci k účasti na svatbě přemlouvají.

Meghan a otec
Meghan a otec
instagram

A otočil i Meghanin nevlastní bratr. Po dopise, kde ji vykreslil jako zlatokopku, přišel další a tentokrát omluvný. „Meg, vím, že nejsem perfektní, jako nikdo z naší rodiny. Ale jsme jediná rodina, kterou máš. Proto mě ranilo, že si mě na svatbu nepozvala, stejně jako zbytek rodiny. Měli jsme tam být všichni spolu a prokázat si podporu a lásku, ale ještě není pozdě nás pozvat,“ obrátil nevlastní bratr. Tak nezbývá než čekat, jak se s tím Meghan s Harrym poperou. A kdo odvede nevěstu k oltáři?

Meghan a nevlastní bratr
Meghan a nevlastní bratr
instagram
Dvě královské svatby: Diana a Charles, Kate a William

Meghan se vdává! Pamatujete ještě, v jakých šatech zářily princezna Diana a vévodkyně Kate?

Reklama
Reklama