Meghan Markle: Hraje své těhotenství? Na internetu se objevila lavina nenávistných zpráv

Všechno to začalo před pár měsíci, když jedny z nejznámějších novin METRO rozpoutaly vášnivou debatu ohledně Meghan a Brexitu. Titulek nazvaly „Megxit“. Ptáte se proč? Podle tohoto deníku se má miminko narodit v den, kdy bude Velká Británie a Severní Irsko opouštět Evropskou unii. To byl impuls pro odpůrce Meghan Markle a tento titulek využívají pro své nenávistné zprávy.
Meghan Markle
Meghan Markle
twitter.com/SuliaJenifa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Velká Británie opustí Evropskou unii 29. března 2019. Podle deníku METRO by se budoucí královský potomek měl narodit ve stejný den. To by dokonce i seděla informace, že bývalá americká herečka je momentálně v šestém měsíci těhotenství.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Patricia De Middel (@pdemiddel),

Podle některých si ale své těhotenství vymýšlí! Na internetu koluje nespočet nenávistných koláží s vévodkyní ze Sussexu, kde je často přirovnávána k lhářce a podvodnici. „Je Meghan Markle opravdu těhotná?“ To je nejčastější otázka.

Meghan Markle

Meghan Markle připravila avokádový toast pro svého make-up artistu! Chutnal prý skvěle

Podle některých totiž její bříško nevypadá jako bříško těhotné ženy, ale jako vycpané od polštáře. Podle odpůrců to dělá kvůli tlaku, kdy veřejnost očekávala, že manželka Harryho otěhotní ihned po svatbě. A podle fanoušků takzvaného „Megxitu“ se jim to nedaří. Na Instagramu je pod tímto „hashtagem“ dokonce několik příspěvků tykajících se Meghan. No uvidíme, jak překvapí, až se jim na jaře tohoto roku narodí miminko.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Thehotseat (@thehotseat1),

Reklama
Reklama