Meghan Markle nosí těhotenské džíny od známého módního řetězce, který je i v Čechách

Meghan Markle překvapila veřejnost, když si na sebe oblékla „obyčejné“ džíny od známého módního řetězce, kde se prodává primárně konfekční zboží.
Meghan Markle
Meghan Markle
twitter.com/Fabulousmag
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vévodkyně ze Sussexu si sama vyrazila minulý týden v pátek do restaurace Chucs v Notting Hillu. Meghan opět překvapila širokou veřejnost svým outfitem. Na sobě měla těhotenské džíny, které stály v přepočtu jeden tisíc sto korun. Bohužel, tyto džíny se hned vyprodaly, ale na trhu jsou podobné za ještě méně, který nesou název MAMA Skinny Ankle Jeans. Celý komplet doladila Mulberry kabelkou a párem vysokých podpatků od Stuarta Weitzmana.

Meghan Markle
Autor: twitter.com/LuxeTiffany Meghan Markle

Je to již podruhé, co se bývalá americká herečka objevila na ulici v těchto džínách. Ve středu 16. ledna navštívila dobročinnou akci Mayhew, kde se stala patronkou této nadace.

Meghan Markle

GALERIE: Fotografie Meghan Markle z dob, než se stala vévodkyní!

Sedmatřicetiletá budoucí maminka čeká své první miminko s princem Harrym a narodit by se mělo začátkem dubna. Není divu, že se co nevidět budou stěhovat do svého sídla ve Frogmore Cottage. Termín stěhování by měl být již začátkem března. Od svatby bydlí manželé v Cotswolds Farmhouse, ale jedná se pouze o přechodné bydliště. Pronajatý dům by měl mít pouze čtyři pokoje. „Meghan to tam miluje. Je tam klid, ticho, samota. Je tam krásný výhled na krajinu,“ řekl zdroj The Sun.

Meghan Markle
Autor: twitter.com/Fairytalespark1 Meghan Markle

Důvod stěhování není znám. Může jím být třeba nikdy nepotvrzená nenávist vůči vévodkyni Kate nebo si chce Meghan s Harrym zkusit vychovávat dítě jako normální britská rodina.

Reklama
Reklama