Meghan Markle odhalila termín porodu! Bude to holčička nebo chlapeček?

Meghan se po dlouhé době ukázala bok po boku s princem Harrym na veřejnosti a prozradila několik novinek týkající se jejího těhotenství. Koho tedy čeká?
Meghan Markle
Meghan Markle
twitter.com/TeamDuchessMeg

reklama

Kensingtonský palác tajil termín porodu vévodkyně ze Sussexu, avšak fanoušci spekulovali, že Meghan bude mít termín porodu začátkem března. To se ovšem nyní vyvrátilo. Bývalá herečka odhalila, že je nyní v šestém měsíci těhotenství. Podle jejích slov se má miminko tedy narodit koncem dubna. Na otázku, zda čeká holčičku nebo chlapečka odpověděla, že sama neví. Vévodkyně chce totiž překvapení!

Meghan Markle
Autor: twitter.com/VogueParis Meghan Markle

Markle tyto informace sdělila místním obyvatelům z metropolitního hrabství Merseyside, které se nachází v severozápadní Anglii. Jedná se o první královskou událost, na kterou Meghan s Harrym tento rok vyrazili společně.

Meghan Markle a Thomas Markle ml.

Bratr Meghan Markle pozval ji a prince Harryho na svoji svatbu

Červený kabát je jednou z novinek, kterou má manželka Harryho ve svém královském šatníku. Jedná se o kabát kanadské značky Sentaler. Vévodkyně má ve svém šatníku stejný v hnědé barvě. Fialové šaty, které obepínají její těhotenské bříško jsou od módní návrhářky Gabriely Hearstové v přepočtu za 48 tisíc korun.  Kombinaci červené s fialovou si oblíbila celá královská rodina. To můžeme vidět na následujícím porovnání s královnou Alžbětou II. (92), princeznou Dianou (†36), Kate Middleton (37) a právě Meghan Markle (37).

 

 

Jako doplněk si vévodkyně vzala hnědou kabelku. Jako obuv zas zvolila elegantní červené lodičky na vysokém podpatku, které barevně ladí s kabátem. Celý komplet působí elegantně a vesele. A tak působí i samotná Meghan! Vypadá jako spokojená budoucí maminka! 

Meghan Markle
Autor: twitter.com/PageSix Meghan Markle

Bývalá americká herečka byla před pár týdny pozvána svým nevlastním bratrem Thomasem na svatbu, která se má konat v březnu. Její účast byla ovšem nepravděpodobná, jelikož se spekulovalo, že bude mít v březnu termín porodu. Jelikož se v té době bude nacházet v osmém měsíci těhotenství, je možné, že pozvánku na svatbu přece jen zváží. Je tu tedy možnost, že se vévodkyně udobří se svým bratrem a možná i se svým otcem, který byl na svatbu také pozván.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Meghan Markle (@meghan_markle_mm),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!