Meghan Markle: Oslava dosud nenarozeného dítěte vyšla na 5 miliónů korun

Tajná oslava budoucího královského miminka se konala v New Yorku. A aby byla cesta co nejkratší, vzala si vévodkyně soukromé letadlo. Oslavu přichystaly její kamarádky tenistka Serena Williams a právnička Amal Clooney.
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
twitter.com/catchmyparty

reklama

Baby shower je oslava pro nenarozené miminko, která se tradičně pořádá jen v kruhu žen. Hlavním záměrem je předat budoucí matce co nejvíce rad a zkušeností. Někdy se na těchto oslavách prozradí i pohlaví dítěte, ovšem v případě vévodkyně to má být překvapení. Podle všeho měla být oslava do růžových barev, jelikož se provalilo, že na oslavě byly růžové květiny.

Meghan Markle
Autor: twitter.com/TheCelebCastle Meghan Markle

Slavnost připravila Amal Clooney (41) a Serena Williams (37) v luxusní prosklené vile. Meghan byla spatřena ve středu večer na letišti, jak se vrací zpět do Velké Británie. Využila k tomu soukromé letadlo Gulfstream G450, jehož jednosměrná cesta stojí neuvěřitelných 2,8 miliónů korun. Meghan věřila, že se její výlet vejde do 5,5 miliónů korun.

George Clooney

Meghan Markle pronásledují stejně jako princeznu Dianu! Všichni víme, jak to skončilo, tvrdí Clooney

Baby shower se konala v soukromé vile v Upper East Side v Manhattanu v New Yorku mezi Central Parkem a East River. Manželka prince Harryho je nyní v sedmém měsíci těhotenství. Výlet do New Yorku vyšel bývalou herečku na pět a půl miliónu korun. 

Amal Clooney, Meghan Markle, Serena Williams
Autor: twitter.com/nypost Amal Clooney, Meghan Markle, Serena Williams

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!