Meghan Markle požádala Eltona Johna, aby učil její děťátko hrát na klavír!

Podle nejnovějších informací požádala vévodkyně ze Sussexu známého zpěváka Eltona Johna, aby v budoucnosti učil její ratolest hrát na klavír.
Meghan Markle a Elton John
Meghan Markle a Elton John
twitter.com/goss_ie

reklama

Dvaasedmdesátiletý zpěvák spolupracuje s královskou rodinou po celá desetiletí, naposledy loni v květnu vystupoval novomanželům Harrymu a Meghan na svatební hostině. Jedna z jeho nejslavnějších písní, Candle in the Wind, byla věnována princezně Dianě, která tragicky zemřela v roce 1997 při automobilové nehodě.

Elton John
Autor: twitter.com/rgrtylr_ Elton John

Za měsíc má vévodkyně termín porodu, a tak Meghan řeší posledních pár věcí, které má na srdci. Ráda by svému budoucímu děťátku dopřála hrát na nějaký hudební nástroj. Podle britských zdrojů by byla ráda, kdyby se její budoucí potomek učil na klavír od jednoho z nejtalentovanějších hudebníků, Eltona Johna.

Meghan Markle

„Meghan Markle je inteligentní žena, skvěle reprezentuje náš lid,“ svěřila se matka Beyoncé

Podle nejnovějších informací se ho královská dvojice osobně dotázala, zda by mohl učit budoucího potomka a dávat mu lekce klavíru, až bude na to dostatečně velký. John by tak mohl být v blízké době pozván na královskou schůzku do Buckinghamského paláce, kde by s vévodou a vévodkyní vyřešil detaily.

Meghan Markle a princ Harry
Autor: twitter.com/VogueRunway Meghan Markle a princ Harry

Zdroj řekl deníku TheSun, že Meghan i Harry Eltona milují a byli opravdu šťastni, že jim zahrál na svatbě. „Zdá se, že Eltona nabídka velmi potěšila. Stejně tak pro Meghan, je i pro zpěváka hudba velmi důležitá, a tak o nabídce uvažuje. Zpěvák 25. března oslavil své dvaasedmdesátileté narozeniny.

reklama

reklama