Meghan Markle: Serena Williams odhalila pohlaví miminka!

To je panečku kamarádka! Serena Williams je dlouholetá přítelkyně Meghan Markle a teď se prořekla na veřejnosti, zda vévodkyně čeká chlapečka nebo holčičku. Tipnete si?
Meghan Markle
Meghan Markle
twitter.com/VogueParis

reklama

V novém rozhovoru pro E! News se slavná tenistka svěřila, zda Meghan čeká holčičku nebo chlapečka, přitom si toho sama není vědoma. Ptáte se, jak je to možné? Williams totiž celou dobu o miminku mluvila v ženském rodě! Takže je velmi pravděpodobné, že princ Harry čeká s Meghan holčičku!

Serena Williams
Autor: profimedia.cz Serena Williams

Serena odpovídala na otázku, zda si myslí, že bude Meghan dobrou matkou. „Bude určitě tou nejlepší maminkou,“ začala svůj projev tenistka. Také dala radu všem budoucím rodičkám. „Přijměte své chyby a nečekejte, že budete dokonalé,“ vzkázala.

Ilustrační fotografie

Meghan Markle: Oslava dosud nenarozeného dítěte vyšla na 5 miliónů korun

Serena je maminkou roční holčičky Olympiy Ohanian a určitě za tu dobu získala mnoho zkušeností, které předává i své kamarádce Meghan, se kterou se kamarádí několik let. V rozhovoru pro E! News mluvila o jejím miminku jako o „ní“. Veřejnost je v šoku a fanoušci Meghan Markle zajímá, zda budoucí královský potomek bude opravdu děvčátko.

Meghan Markle
Autor: Twitter/mmarklefancom Meghan Markle

Na baby shower totiž byly všechny dárky obvázány modrou stuhou. Kde je pravda se dozvíme již brzy, protože Meghan bude mít co nevidět podle informací termín porodu.   

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!