Mel Gibson ve FOTOGALERII - Jak šel čas!

Než si v neděli pustíte od 20 hodin na Prima Cool Air America, projděte si nejslavnější role Mela Gibsona ve Fotogalerii. Připomeňte si ho v nejlepších rolích!
Navždy mladý 1992
Navždy mladý 1992
facebook.com

reklama

Mel Gibson, kterému bylo v lednu 58 let, se narodil v NY. Vyrůstal ale v Austrálii. Dlouho platil za vzor křesťanského manželství - s manželkou Robyn byl ženatý od roku 1980 do roku 2011 (k odluce došlo o pět let dříve). Vychovali 7 dětí, ale ukazuje se, že problémy v rodině jsou obrovské.

Sám Mel Gibson trpí bipolární poruchou. Občas zaskočí veřejnost záchvaty vzteku, veřejně se propíralo jeho údajné násilí vůči milence. Obrovskou nevůli vzbudil také rasistickými poznámkami. Dá se říct, že ještě předloni s ním půlka Hollywoodu nemluvila, řada kolegů s ním nechtěla hrát a nechtěla pracovat pod jeho režií. V poslední době se ale situace uklidnila. Jako host na MFF KV byl Mel Gibson sice o hodně rezervovanější než John Travolta, ale to k hvězdě patří.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mel Gibson
Video VIP zprávy: Mel Gibson si natáčel fanoušky na video...

A mám vás! Mel Gibson si z Karlových Varů přivezl něco na památku...

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!