Měl jsem špek jako prase! Říká Šebrle, který opět začal dřít v posilovně

Moderátor Zpráv FTV Prima a bývalý desetibojař Roman Šebrle se znovu vrací k intenzivnímu sportování. Po ukončení sportovní kariéry Roman hodně zpohodlněl a z dříve vysportovaného těla zbyly jen náznaky dobré figury. Dokonce měl prý i velké špeky! Teď se to rozhodl změnit a intenzivně na sobě dře.
Šebrle na sobě začal tvrdě makat.
Šebrle na sobě začal tvrdě makat.
TV Prima

reklama

"Špíček na břiše? To je ještě slabé slovo, tam byl prostě špek jako prase, abych to uvedl na pravou míru. V jednu chvíli jsem se na sebe díval do zrcadla a řekl si: ´Dost!´," říká Roman Šebrle, proč se vrátil k intenzivnímu cvičení.

Vedle posilovny pravidelně běhá. V červnu se navíc připojí k charitativnímu cyklistickému závodu Biketime Team Velo Challenge a pomůže tak Nadaci Terezy Maxové dětem.

Roman každý den běhá a trénuje.
Autor: TV Prima Roman každý den běhá a trénuje.

"Já se připravuji závod, abych byl plnohodnotným členem. Ti, kteří tam půjdou, si mě mohou vydražit a být v mém týmu. Kolo je teď pro mě jedna z nejsilnějších disciplín a nová výzva," upřesnil.

Roman Šebrle začal se sportovní kariérou v roce 1995 v pražské Dukle. Intenzivním tréninkům vděčí za všechny úspěchy, kterých později dosáhl. "Je pravda, že spousta těch tréninků hodně bolela, a pak se člověk tady na té čáře válel, spíš za ní, a čekal, až mu odejde kyselina mléčná ze svalů. To bych přál zažít každému, kdy si myslíte, že vám svaly vyskočí z kůže."

Roman Šebrle nyní slaví malé jubileum na Primě. Společně s kolegyní Gabrielou Kratochvílovou odmoderoval už 100. relaci Zpráv FTV Prima. Zpravodajskou hodinu vysílá TV Prima denně v 18.55.

Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle moderují zprávy v Liberci Foto:

 SA

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!