MET GALA 2019: Móda, která nezná hranice

Velkolepá charitativní akce se letos konala opět v Metropolitním muzeu. Lidé, kteří nedostanou pozvánku, si musí koupit lístek, který stojí v přepočtu téměř milion korun. Hlavním cílem celebrit bylo zbořit hranice a šokovat svým kostýmem své okolí, a to se rozhodně povedlo.
Jared Leto
Jared Leto
twitter.com/early_boi_2018

reklama

MET GALA je každoroční módní událost, která propojuje módu s uměním. Loňské téma bylo spjato s náboženstvím a veřejnost ho pojala velmi konvenčně. Letošní téma se jmenuje Camp: Notes on Fashion. Letošní kostýmy tedy měly veřejnost šokovat, donutit je k zamyšlení, vyzařovat nadsázku, teatrálnost, ironii nebo špetku humoru.

Jared Leto
Autor: twitter.com/Complex Jared Leto

To se povedlo frontmanovi ze skupiny 30 Seconds to Mars. Jared Leto si oblékl kostým od značky Gucci, jehož součástí je téměř identická zpěvákova hlava. Pro italskou oděvní společnost to není nic nového, tento šokující doplněk už ukázala na svých přehlídkách. Tato luxusní značka celou událost sponzoruje, takže není divu, že se tu setkáme s několika kostýmy značky Gucci.

Billy Porter

Móda na Oscarech 2019: Komu to nejvíce slušelo a kdo šlápnul vedle?

Velmi působivou masku měl i herec Ezra Miller, který měl na obličeji domalováno několik očí. Vytvářel tak dojem velmi povedené iluze. Pozadu nezůstala ani zpěvačka Katy Perry, která zazářila jako křišťálový lustr.

Ezra Miller
Autor: twitter.com/gadotbats Ezra Miller

Mezi oficiální tváře letošního galavečera patřila Lady Gaga a Harry Styles. Právě tito dva totiž berou módu jako dobrý způsob sebeprezentace. Každý si vzpomene na Gagu na čtyřiceticentimetrových podpatcích a v extravagantním oblečení.

Lady Gaga
Autor: twitter.com/IAMFASHlON Lady Gaga

Zpěvačka nezklamala, na MET GALA se opět předvedla v celé své kráse. Model od návrháře Brandona Maxwella postupně vysvlékla, až zůstala jen ve spodním prádle!

Harry Styles
Autor: twitter.com/MTV Harry Styles

Harry Styles místo toho přišel na podpatcích a v průsvitné halence od Gucci. Zajímavostí je, že si zpěvák nechal dát perleťovou náušnici, a tak chtěl pravděpodobně upozornit na genderová témata.

Katy Perry
Autor: twitter.com/9GAG Katy Perry

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!