Michal David se Sagvanem Tofim na dlažbě?

Muzikál Děti ráje se po pěti letech v Praze stěhuje do Brna! Někteří zpěváci budou dojíždět. A některé role se musí přeobsadit, protože někteří zpěváci dojíždět nebudou. A tak se dělal casting. A nervozita a sexappeal by se daly přehazovat vidlemi.
Video VIP zprávy: Děti ráje se stěhují do Brna
Video VIP zprávy: Děti ráje se stěhují do Brna
archiv

reklama

Muzikál bude specificiky nazkoušený pro Moravu pod vedením nového režiséra Radka Baláše. Hvězdná porota komentovala hlavně uchazečky. „Kluci komentujou nový děvčata, jsou hezký, šikovný, talentovaný, hezky zpívaj, tancujou a vypadaj, tak je to pro nás zábava,“ říká producent muzikálu Sagvan Tofi. „Na prvním místě ale je, aby to zapadlo do konceptu, který máme s režisérem,“ dodává.

„Zažil jsem konkursů už spoustu,“ říká autor hudby Michal David. „Když tam přijde někdo, kdo je třeba trošku výjimečnej, tak se tím začneme víc zabývat, jinak ale ctíme, že tam lidi jdou a že se to naučej,“ říká zpěvák.

Některým hercům jejich role zůstaly, ale museli je obhájit. Bylo potřeba, aby bylo vidět, jak jim to s novými posilami dohromady bude šlapat. Posuďte sami.

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Video VIP zprávy: Sagvan Tofi a exekuce

Sagvan Tofi je v průšvihu: Problémy s exekucí!

Sagvan Tofi je šťastným otcem

Sagvan Tofi: Mateřská je dřina!

Prvním hostem TGM byl Michal David

Michal David: Budoucnost nechci znát

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!