Michelle Obama se stydět rozhodně nemusí. Předvedla fantastickou figuru v sexy plavkách

Rodina exprezidenta Spojených států Baracka Obamy upřednostňuje stejně jako většina hvězd trávit zimní měsíce na dovolených. Nyní se rodina rozdělila a někdejší první dáma Michelle (53) se starší dcerou Maliou relaxuje v Miami, zatímco mladší dcera hlavy státu Sasha si užívá volných chvil s přáteli na plážích v Mexiku.
Michelle Obama
Michelle Obama
instagram/@cme_tv

reklama

Kdo jiný by zjistil, jak si rodina Obamových užívá volného času, než paparazziové. Teprve před pár hodinami odchytili bývalou první dámu na pobřeží. A že byla zatraceně sexy. Sněhově bílé plavky, jednobarevné šortky i košili doplnily masivní sluneční brýle a stylový šátek na hlavě. Michelle vypadala jako skutečná královna pláže a její dcera Malia jako opravdová princezna.

Okamžitě po zveřejnění těchto snímků na sociálních sítích se rozpoutala vlna chvály Michelliny postavy. To, jak vypadá manželka Baracka Obamy v plavkách, všechny jednoduše nadchlo. Není to ale jen tak, Michelle Obama si musí figuru zatraceně těžko hlídat. To jí ale vůbec nevadí. Michelle miluje sport a věnuje mu každé ráno i veškerý volný čas. Její den začíná vždy během nebo jízdou na kole. Také miluje posilovnu a jógu. A pokud rodina cestuje, Obama si s sebou vždy bere švihadlo. Zkrátka ani jeden den bez sportu!

 

When I was at the White House, I often hosted bootcamp weekends for my close girlfriends. It didn’t matter that we were all at varying fitness levels. Our bootcamp weekends were a reminder that if we want to keep taking care of others, we need to take care of ourselves first. And even though I’m no longer at the White House, I've continued this tradition and wanted to share some photos. My girlfriends have been there for me through all kinds of life transitions over the years – including a pretty big one recently! – and we’ve done our best to stay healthy together. Whether it’s a bootcamp or a walk around the neighborhood, I hope you and your crew can find some time this summer to be healthy together.

Příspěvek sdílený Michelle Obama (@michelleobama),

Vypadá to, že bílá je oblíbená barva nejen Michelle, ale i její mladší dcery Sashi. Ta předvedla velmi podobný model plavek na pláži v Mexiku, kde si dívka nyní užívá se svými přáteli chvilky bez rodičů. A jak jí to sluší? Posuďte sami. Vypadá to, že Michelle roste konkurence!

reklama

reklama