Mick Jagger randí s čerstvou dvaadvacítkou

Čtyřiasedmdesátiletý Mick Jagger upřednostňuje dívky o dost mladší. Po rozchodu s 31letou matkou svého osmého dítěte nezůstal rockový děda dlouho sám. Minulý víkend strávil Jagger v Paříži se svou novou dívkou, vycházející režisérkou Noor Alfallah.
Mick Jagger
Mick Jagger
instagram/@quemacontece

reklama

Ve francouzské metropoli měla kapela Rolling Stones koncert v rámci nového turné. Nová dívka Jaggera přiletěla za Jaggerem, aby se na něj mohla podívat a strávit s ním nějaký čas. ,,Mick ještě pořád srší tím jeho legendárním charismatem, ale i ostatní členové kapely byli šokováni, když krásná Noor přiletěla do Paříže jen kvůli němu. Oba jsou svobodní a zdá se, že je jim spolu dobře. Mick se pořád usmíval a měl i to svoje známé zablesknutí v očích," zmínil pro tisk jeden z Mickových známých. Po skončení koncertu se pár společně vrátil do USA.

Připomeňme si, že Mick koupil v Paříži vlastní dům své bývalé přítelkyni, se kterou má syna Deverauxe a čas od času oba navštěvuje. Celkově má Mick 8 dětí od 5 různých žen, 5 vnoučat a jedno pravnouče. Připomenout si všechny Jaggerovy přítelkyně je prakticky nemožné, dlouhých vztahů měl však rocker posrovnu, konkrétně s modelkami Jerry Hall a L'Wren Scott. L'Wren v roce 2014 zemřela, což byla pro Jaggera ta největší rána.

Jaggerova největší láska L'Wren
Autor: instagram/@lwren.scott Jaggerova největší láska L'Wren

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!