Mick Jagger z Rolling Stones skončil před koncertem v nemocnici! Co se stalo?

Jen co v Praze dosedl letecký speciál kapely Rolling Stones, musel jejich frontman do nemocnice. Co se mu stalo? A je koncert v ohrožení?
Mick Jagger
Mick Jagger
instagram

reklama

„Stouni“ se dovalili do Prahy už v neděli odpoledne. V jednom z luxusních pražských hotelů si objednali noční mejdan, na kterém byla například i modelka Jitka Nováčková. Bar se tyčí čtyřicet metrů na hladinou řeky Vltavy a umožňuje nádherný výhled na Prahu. Toho si ale Jagger moc neužil. Zřejmě už mu bylo ouvej.

 

Till the next time that we say goodby#nextstopcardiff #stonesnofilter #therollingstones

Příspěvek sdílený The Rolling Stones (@therollingstones),

Hned druhý den ve dvě odpoledne navštívil Jagger i s ochrankou Kliniku otorinolaryngologie v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Svěřil se do péče vyhlášeného foniatra, profesora Jaromíra Astla, který například operoval Jiřího Pomeje.

 

Hé Marseille, passons la nuit ensemble! #stonesnofilter

Příspěvek sdílený Mick Jagger (@mickjagger),

„Byl mi povědomý a potom jsem v něm poznal Jaggera. Ochranka mi v tom bránila. Já si ho ale musel natočit na mobil!“ svěřil se deníku Blesk pacient, co byl v nemocnici na vyšetření. Podle všeho strávil Mick v nemocnici asi dvacet minut. Zhruba devět minut byl u profesora Astla, což prý odpovídá obstřiku hlasivek. Fanoušci se tak nemusí bát. Zítřejší koncert není ohrožen!

 

Glimmer Twins France June 26 . #rollingstones #mickjagger #keithrichards pic by @cathybiscus

Příspěvek sdílený 1962 - 2018 (@monsoonragoon),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!