Mila Kunis a Ashton Kutcher se rozešli? NE!

Mila Kunis a Ashton Kutcher vtipným způsobem reagovali na bulvární zprávu časopisu In Touch, který tvrdil, že se dvojice rozešla.
Ashton Kutcher a Mila Kunis
Ashton Kutcher a Mila Kunis
twitter.com/extratv

reklama

Pár si dělal legraci ze spekulace, že je jejich vztah a manželství definitivně u konce. Tvrdil to bulvární časopis In Touch. Naštěstí nic takového není pravda! Dvojice je šťastná a i nadále spokojená.

Ashton Kutcher a Mila Kunis
Autor: twitter.com/BuzzFeedUK Ashton Kutcher a Mila Kunis

Mila Kunis a Ashton Kutcher si řekli své ANO v roce 2015. Rok před svatbou se jim narodilo první dítě – dcera Wyatt Isabelle, které jsou nyní 4 roky. Druhá ratolest se narodila rok po svatbě. Syn dostal jméno Dimitri Portwood a na konci litstopadu oslaví 3. narozeniny.

Ashton Kutcher a Mila Kunisová

Poučeni z minulosti: Ashton Kutcher a Mila Kunisová si vyrazili bez dětí!

Na zprávu o rozchodu reagovali herci s velkou dávkou sarkasmu. Kutcher zveřejnil video, ve kterém se ptá své manželky, jak to mezi nimi je. „Zlato, co se děje?“ Tak zněla otázka. Kunis přistoupila na jeho hru a na Ashtonovu otázku odpověděla.

„Je konec, rozešli jsme se,“ zažertovala Kunis a zvedla telefon, kde svítila titulní strana časopisu In Touch. „Jo a děti zůstávají se mnou,“ dodala herečka.

Dvojici smysl pro humor rozhodně nechybí! „Možná příští týden zjistíme, že moje manželka čeká dvojčata. Už potřetí,“ zažertoval herec.

reklama

reklama