Mila Kunis a Ashton Kutcher se rozešli? NE!

Mila Kunis a Ashton Kutcher vtipným způsobem reagovali na bulvární zprávu časopisu In Touch, který tvrdil, že se dvojice rozešla.
Ashton Kutcher a Mila Kunis
Ashton Kutcher a Mila Kunis
twitter.com/extratv

reklama

Pár si dělal legraci ze spekulace, že je jejich vztah a manželství definitivně u konce. Tvrdil to bulvární časopis In Touch. Naštěstí nic takového není pravda! Dvojice je šťastná a i nadále spokojená.

Ashton Kutcher a Mila Kunis
Autor: twitter.com/BuzzFeedUK Ashton Kutcher a Mila Kunis

Mila Kunis a Ashton Kutcher si řekli své ANO v roce 2015. Rok před svatbou se jim narodilo první dítě – dcera Wyatt Isabelle, které jsou nyní 4 roky. Druhá ratolest se narodila rok po svatbě. Syn dostal jméno Dimitri Portwood a na konci litstopadu oslaví 3. narozeniny.

Ashton Kutcher a Mila Kunisová

Poučeni z minulosti: Ashton Kutcher a Mila Kunisová si vyrazili bez dětí!

Na zprávu o rozchodu reagovali herci s velkou dávkou sarkasmu. Kutcher zveřejnil video, ve kterém se ptá své manželky, jak to mezi nimi je. „Zlato, co se děje?“ Tak zněla otázka. Kunis přistoupila na jeho hru a na Ashtonovu otázku odpověděla.

„Je konec, rozešli jsme se,“ zažertovala Kunis a zvedla telefon, kde svítila titulní strana časopisu In Touch. „Jo a děti zůstávají se mnou,“ dodala herečka.

Dvojici smysl pro humor rozhodně nechybí! „Možná příští týden zjistíme, že moje manželka čeká dvojčata. Už potřetí,“ zažertoval herec.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!