Milan Peroutka je po plastice. Jaký zákrok podstoupil?

Milan Peroutka je po plastice vazů už zase na nohou. Po dvanácti dnech strávených v nemocnici běhá. No běhá - skáče o berlích!
9. 5. 2018 TOP STAR: MILAN PEROUTKA JE PO PLASTICE VAZŮ ZASE NA NOHOU
9. 5. 2018 TOP STAR: MILAN PEROUTKA JE PO PLASTICE VAZŮ ZASE NA NOHOU

reklama

Milana Peroutku po operaci vazů v koleni brzdí v rozletu berle. Na galakoncert Srdce pomáhá, ale přišel pozdě z jiného důvodu. „Já jsem myslel, že je to od sedmi. Nicméně jsem tady! Kapela se songy naučila. Tak držte palce na první premiéru před lidmi. Mám stres a do toho se musím rychle převlíkat na chodbě.“ A co jeho noha? „Každý se mě na to ptá, jestli je to dobrý. A já to nemám rád, protože je to na dlouho. Je to plastika vazů a dostává se to do kondice půl roku. Beru snad všechno, co existuje - kolagen, vápník, cvičím, chodím na laser a LED lampy. Prostěna všechno, co existuje. Teď mám problém ještě s trapézama, jak nosím ty berle. Ale já se do toho vrátím. Mám začít pomalu rotoped bez zátěže. Stehýnko je zchudlý, tak ho musíme obnovit,“ prozradil Milan.

 

Konečně posílám pohled z dovči! 5. den po operaci. Už zvednu nohu ze země, na motodlaze jsem dal dneska 76 stupňůvčera jsem se sám osprchoval sestřičky jsou na mě moc hodný, injekce do břicha si dávám bez odhodlávání, dveře se tu netrhnou a vařej tu... no dortíků mám v lednici dost! Taky mi přišel první balík - děkuju moc @eccevita za přírodní doplňky na moje klouby a díky @underarmour_cz za to, že na fyzioterapie vyrážim ve stylovejch ououtýdýčkách. Ještě bych se chtěl optat, jestli mě nesleduje půjčovna aut, krerá má v nabídce nějakej pěknej automat? Musim to začít řešit, ať to nenechávám jen ubrům.No a co vy si takhle vyvádíte tyhle krásný dny Vidíme se už v květnu na koncertech! Váš majitel nového předního křížového vazu Mila (ten poslední smajlík s rezervou

Příspěvek sdílený Milan Peroutka (@milanperoutka),

Na galakoncertu se zpěvák potkal třeba s Kateřinou Brožovou, Bohoušem Matušem nebo Hynkem Tomanem, který ho zorganizoval. Na rakovinu mu totiž nedávno umřela maminka. Milan s podobnými osudy soucítí a tak neváhal svým vystoupením podpořit léčbu rakoviny dětí.  

„Já jsem si říkal, že akcí a příležitostí je hodně. Tak chci naplno spolupracovat s pár vybranýma, a pakliže to jde, tak i rád přijdu sem. Tak díky za každý srdíčko, které si někdo koupí a tím přispěje na dobrou věc,“ dodal Peroutka.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!