Milenci ze Stmívání. Stará láska nerezaví?

Jste fanoušky filmové ságy Stmívání, a věčné lásky Edwarda a Belly? Fandíte i jejich lásce v reálném životě? Pak se můžete radovat. Robert a Kristen jsou prý opět spolu.
Stmívání - ilustrační foto
Stmívání - ilustrační foto
facebook

reklama

Milostné vzplanutí a láska až za hrob, to bývá většinou jen na filmovém plátně. Ovšem pravá láska, kterou prožívá Robert Pattinson a Kristen Stewart, je spíše ta co zná většina z nás. Bouřlivý vztah, plný rozchodů a následného vracení se k sobě, odstartovala Kristen nevěrou s režisérem Rupertem Sandersem.

Díky tomuto hloupému úletu ji zavrhla velká většina fanoušků romantické ságy. Její Robert byl zničený tím, co mu provedla. Bez milosti svou lásku odkopnul a zapřísahal se, že už nikdy nevstoupí podruhé do stejné řeky. Toto přísloví se mu však moc dlouho nevydrželo plnit a do stejných vod se vrhá už poněkolikáté.

Kristen je totiž chytré děvče a řídí se rčením „Láska prochází žaludkem“ a svému exmilenci podstrojuje samé dobroty. Podle časopisu Life & Style si Roberta láskyplně dobývá už od díkůvzdání a pokračovala s vyvařováním i o vánočních svátcích. Podle časopisu jsou opět spolu a vypadá to, že jim láska opět kvete.

Ti co se nemohou dočkat, až se vztah Roberta a Kristen opět oficielně potvrdí, mohou se kochat jejich láskou v televizi Prima.

Kristen Stewartová a Robert Pattinson

Milujete upíry a vlkodlaky? Pak si užijete film Twilight sága: Nový měsíc

Bella nedokáže Edwardovi odolat

Kdo je kdo v kultovním filmu Stmívání

 

-juf-

Herec je prý velmi plachý

Robert Pattinson: Na střední neměl přátele. Proč?

Robert Pattinson se proslavil jako upír Edward Cullen v sérii Twilight

Robert Pattinson sbalil vnučku Elvise Presleyho

Takto jsme Kristen ještě neviděli

Britský Daily Mail přistihl Kristen Stewart v bombarďácích, jak leze do jezera

Kristen Stewart: Jednu dobu patřila mezi nejhůře oblékané celebrity

Kristen Stewart má své první tetování


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!