Miley Cyrus a Liam Hemsworth vzali na svatební cestu také svoji rodinu

Těsně před Vánoci si své ano řekli i Miley Cyrus a Liam Hemsworth. Svatba byla tajná a zpěvačka oznámila že jsou oddáni až několik dní poté. Tato velkolepá událost se odehrála přímo v jejich domě, ve městě Franklin. Cyrus a Hemsworth se dali dohromady v roce 2012, avšak rok nato se rozešli. Poté byli spolu opět viděni v roce 2015 a nyní jsou manželé.
Miley Cyrus a Liam Hemsworth
Miley Cyrus a Liam Hemsworth
twitter.com/billboard

reklama

Miley si svatební šaty nechala ušít na zakázku od talentované Vivienne Westwood, kterou zmiňuje na svém Instagramu. Na internetu zatím koluje jen pár fotek ze svatby, a tak můžeme jen doufat, že časem přibydou další. Na této fotografii je zpěvačka se svými rodiči.

Miley Cyrus s rodiči
Autor: twitter.com/postbestfshn Miley Cyrus s rodiči

Nyní novomanželé odjeli na svatební cestu do Montany a podle informací E!news s sebou vzali i Liamovy bratry Lukeho Hemswortha a Chrise Hemsworthema s manželkou Elsou Pataky spolu s dětmi India Rose (6) a dvojčaty Tristanou a Sashou (4). Na dovolené v Montaně podle všeho je i zpěvaččin kadeřník Aleksey Bishop.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Elsa Pataky (@elsapatakyconfidential),

Miley Cyrus se provdala za Liama Hemswortha 6

GALERIE: Provokatérka Miley Cyrus do toho praštila! O Vánocích se provdala za sexy bráchu Thora

Sice nemáme žádné fotografie novomanželského páru z Montany, avšak právě Mileyn kadeřník zveřejnil ve svém denním příběhu fotografii ženy, která zezadu vypadá jako zpěvačka Miley Cyrus. Je možné, že pár svou svatební cestu chce utajit stejně jako nedávnou svatbu.

Miley Cyrus (?)
Autor: instagram.com/aleksey_hair Miley Cyrus (?)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!