Miley Cyrus je opuštěná: Patrick si užívá s jinou a ona opět vystavuje prsa na odiv celému světu!

Je zřejmé, že se tato zpěvačka poslední dobou dost nudí, nemá na práci nic lepšího, než vystavovat na svůj Instagram bradavky polepené zlatou páskou a naříkat, že není na Coachella festivalu. Za poslední dva dny postovala přibližně dvacet takovýchto fotografií.
Co vystaví na svůj Instagram příště?
Co vystaví na svůj Instagram příště?
profimedia.cz a instagram.com

reklama

Miley chodí již několik měsíců se synem Arnolda Schwarzennegera. Tedy podle toho, co se teď kolem nich děje a stále dokolečka přicházejí zprávy o tom, že spolu jsou a druhý den zase ne, je jejich vztah možná minulostí, protože zatímco se Miley užírá doma nudou, druhá polovina tohoto hvězdného páru, Patrick Schwarzenneger, si právě užívá na Coachella festivalu. Že by byl jejich vztah už opravdu v troskách?

Miley Cyrus má asi doma "nůďo" Foto:

Už před měsícem ho paparazzi fotografové přistihli, jak se objímal s neznámou ženou. Patrick ale napsal na svém Twitteru, že jde jen o přítelkyni jeho nejlepšího kamaráda a rozhodně to nic neznamená!

Kvůli této kočičce se rozcházeli před měsícem Foto:

A teď se ukázalo, že tohoto svalnatého krasavce na festivalu doprovází herečka Bella Thorne. Moc jim to spolu slušelo a Patrick byl samý úsměv.

Tak jak to tedy doopravdy je?!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!