Miley Cyrus přistižena s přítelkyní: Užívala si s překrásnou modelkou Victoria's Secret v nóbl hotelu v New Yorku

Zdá se, že kamarádství Miley Cyrus a modelky Stelly Maxwell přerostlo v něco víc než jen přátelství.
Miley Cyrus má za přítelkyni Andílka
Miley Cyrus má za přítelkyni Andílka
Instagram.com

reklama

Obě celebrity byly viděny, jak opouštějí po společné noci hotel SoHo. Posledních pár dní je z nich opravdu nerozlučná dvojka.

Miley Cyrus a modelka Victoria's Secret Stella Maxwell byly viděny, jak se odhlašují z nóbl newyorského hotelu v sobotu ráno.

Tento milenecký pár si prý užívá společné náklonnosti už několik měsíců. Seznámily se podle dostupných zpráv přes internet, když si začaly dopisovat na Instagramu.

Modelka se k tomu vyjádřila takto: „Seznámily jsme se díky tomu, že jsme měly hodně společných přátel na Instagramu, a od té doby se vídáme."

Miley Cyrus má za přítelkyni Andílka - Obrázek 6 Foto:

Vzhledem k tomu, že své společné fotografie vystavují čím dál tím častěji, dvojice se stala skoro nerozlučnou. Instagram je jejich fotek plný.

Miley Cyrus má za přítelkyni Andílka - Obrázek 3 Foto:

Miley držela svůj milostný život v tajnosti od té doby, co se rozešla s Patrickem Schwarzeneggerem, což bylo letos v dubnu.

Ale nové zprávy od jejich blízkých přátel tvrdí, že je tato dvaadvacetiletá popová hvězda velice zamilovaná a že s irskou modelkou tvoří pár již několik měsíců.

Tuhle kočičku má Miley v posteli:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Miley Cyrus má za přítelkyni Andílka

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!