Miley Cyrus šokovala: V ranní show vystoupila polonahá

Herečka a zpěvačka Miley Cyrus (20) rozhodně ví, jak zaujmout. V ranním televizním pořadu Good Morning America se vystavila jen v podprsence. Ostatní hvězdní hosté se pak už jen marně pokoušeli upoutat pozornost.
Miley Cyrus se dokáže skvěle zviditelnit
Miley Cyrus se dokáže skvěle zviditelnit
isifa.com/Camera Press/ED/CE/Christies Images Ltd 2013

reklama

Miley Cyrus, která se proslavila v teenagerském seriálu Hannah Montana, se se svou prezentací opravdu nepáře. Do ranního televizního vysílání sice dorazila oblečená v černých elegantních šatech značky Chanel (ale nevzala si pod ně podprsenku) a v luxusních botách Christian Louboutin, ale před kameru si připravila jiný kalibr.

Před vysíláním se Miley bryskně převlékla do průsvitného modelu, který se skládal jen z podprsenky a sukně. Smála se a gestikulovala tak, že na sebe strhla veškerou pozornost. Proč takhle šokovala? Zpěvačka totiž potřebovala reklamu pro svůj nový singl We Can't Stop.

Kdo si při vysílání ranní show stihl všimnout, že dalšími hosty pořadu byli kromě polonahé Miley Cyrus také country zpěvák Keith Urban (manžel Nicole Kidman) a v Americe velmi populární televizní a rozhlasový moderátor Ryan Seacrest (něco jako u nás Leoš Mareš), opravdu zaslouží uznání za bystrost a všímavost.

-kon-

 

6 úžasných tipů pro krásná ňadra

6 osvědčených tipů pro krásná ňadra


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!