MILEY CYRUS znovu nahá, tentokrát úplně! Mnohem zajímavější je ale to, co práskla o své sexuální orientaci

Dvaadvacetiletá zpěvačka zaplnila tento týden novinové stánky s nejnovější číslem časopisu Paper, ve kterém pózovala nahá po boku svého mazlíčka – prasete jménem Bubba Sue.
Miley Cyrus a její focení pro časopis Paper
Miley Cyrus a její focení pro časopis Paper
facebook.com

reklama

V průběhu focení vznikly i další zajímavé fotky – její nahé tělo omatlané bahnem a v další sérii má na holém těle barevné kresby.

Miley Cyrus a její focení pro časopis Paper - Obrázek 5 Foto:

Miley focení v bahně zřejmě tak uvolnilo, že se rozpovídala o svých vztazích. Během rozhovoru se totiž přiznala, že měla a i v současné době má vážné romantické vztahy se ženami. „Je jedno, zda je to dívka nebo chlapec, důležité je, co k sobě ti dva cítí.“

Pokud jde o vztahy, říká, že je otevřena všemu, nezáleží na pohlaví, má ráda romantiku a něhu.

Miley Cyrus a její focení pro časopis Paper - Obrázek 2 Foto:

Uvnitř časopisu zpěvačka dokazuje, že je jí příjemné ukázat svou sexualitu, chlubí se svým nahým tělem, vystavuje prsa, stejně tak jako chlupaté podpaží a ochlupení na přirození.

Na další z fotografií nedělalo Miley problém natahovat ruce nahoru, vystavovat své podpaží porostlé „mechem“, růžové bradavky, a proud barevných korálků, které visí z jejího ohanbí.

Přiznala se dokonce, že i když měla vážný vztah s Nickem Jonasem, Liamem Hemsworthem i s Patrickem Schwarzenegger, měla romantické vztahy i se ženami.

Miley Cyrus a její focení pro časopis Paper - Obrázek 7 Foto:

Miley s Nickem Jonasem

„Ale nikdy bych tyto lidi na veřejnosti neukázala, to je jen moje soukromá věc, je to jen mezi nimi a mnou.“

Jako dospívající o tom řekla matce – že „obdivuje ženy jiným způsobem“. Když se jí máma zeptala, co tím má přesně na mysli, Miley zvolal: „Já je miluji. Miluju je, jako když mám ráda kluky.“

Pro maminku Tish, která je křesťanka, bylo velmi obtížné pochopit, že ji přitahují ženy. Měla strach, že její dcera za to „půjde do pekla“, ale všechno, co od ní Miley žádala, bylo, aby ji přijala takovou, jaká je.

„Ona ve mě věří víc než věří v jakéhokoliv boha,“ říká Miley.

Miley Cyrus a její focení pro časopis Paper - Obrázek 6 Foto:

Miley s maminkou Tish

A Miley by chtěla, aby měli všichni lidé stejnou šanci, aby byli na stejné úrovni.

V květnu zpěvačka oficiálně oznámila zahájení Happy Hippie Foundation, nezávislému projektu, který se věnuje boji proti bezpráví vůči mladým bezdomovcům a LGBT (zkratka označující lesby, gaye, bisexuály a transgender osoby).

Zpěvačka vysvětluje, že každodenně potkává lidi v jejich přepychových limuzínách a vidí, jak míjejí bezdomovce a ignorují je – nemohla být jedním z těch lidí.

„Já vím, co je štěstí, já tu šanci dostala a chci tento dar vrátit. Jedině tak můžu být opravdu šťastná i já.“

reklama

reklama