Miliardář Janeček může rozšířit svůj harém. Víme, která další kráska by měla zájem

Podnikatel a bojovník proti korupci Karel Janeček je vyloženě borec. Je mladý, bohatý a dokonale upřímný. Netají se svou zálibou v mnohoženství a to překvapivě láká i další slavné ženy. Zájem projevila i moderátorka Kateřina Kristelová.
Karel Janeček
Karel Janeček
Isifa

reklama

Blond Kristelová je momentálně single, protože se rozešla s bavičem Kamilem Bartoškem, který si říká Kazma. A vzhledem k tomu, že žádná žena nechce zůstat sama, zeptali jsme se Kateřiny, jakého chlapa by si momentálně přála.

"Chtěla bych takový mix. Mně se strašně líbí vizuálně David Beckham, chytrý by mohl být jako režisér Miloš Forman a měl by mít hrozně moc peněz jako pan Janeček. Také by v sobě měl mít takovou tu nevinnost jako má Vojta Dyk," zasnila se Kristelová na tiskové konferenci ke svatebnímu veletrhu, kde si vyzkoušela, jak by vypadala jako nevěsta.

Tentokrát bez těhotenského břicha, protože moderátorka svou první svatbu prožila v pátém měsíci těhotenství.

"Takový typ by byl rozhodně lepší partner, než všichni ti, co jsem měla předtím," dodala bezprostředně Kateřina Kristelová.

Až si tohle přečte Miss Jana Doleželová, bude mít určitě velkou radost. Karel Janeček má totiž prý slabost pro štíhlé blondýnky, takže Kristelová má u miliardáře zcela jistě dveře otevřené.

Mohlo by vás zajímat

Nevěra je lákavá

Nevěra: Proč nás tak láká a jak ji překonat?

video VIP zprávy: A lásky je konec!

A je to: Kristelová je zase sama! Může za to žárlivost?

Kateřina Kristelová s dcerou Klaudií

Kristelová dělá podezřelé věci. A propaguje rozpustilé uklízečky!

reklama

reklama