Milionové dary od svých miláčků: České krásky rozhodně nedostávají žádné šmuky!

Není divu, že o krásné baby je veliký zájem ze strany opačného pohlaví. Je už také skoro pravidlem, že si jich všímají pánové, kteří pro nějaké miliony nemusejí chodit daleko. Když už je mají, tak proč je vlastně neutratit za drahé dárky pro svoje křehké protějšky? Co je hezké, to se musí hýčkat!
České modelky a jejich káry
České modelky a jejich káry
facebook

reklama

Například vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (26), dostala od svého slovenského přítele vymazlené autíčko jako dárek k narozeninám. Jen taková pozornost – krásný Mercedes. Na své sociální síti to okomentovala slovy: „Můj opožděný narozeninový dárek dorazil. Můj kluk je blázen. Do mě asi.“ Podívejte se do galerie, jakou jí přítel zařídil prominentní SPZ!!! Takže takhle se vyznává láska…

Seznamte se s Amalií, novou dívkou v Hotelu Paradise

Hromadný sex v bazénu: Hotel Paradise se pořádně rozjede!

Slováková ale není jedinou, první, ani poslední kráskou, která dostala takové překvapení. Nedávno dostala modelka Petra Faltýnová (38) od svého přítele zbrusu nového bavoráka! Asi musely být holky sakra hodné, aby si zasloužily takové super dary!

Další modelína Dominika Mesárošová (30), která se pyšní objemnými silikony, by o tom mohla vyprávět. Česká playmate díky svému sexy vzhledu sbalila za svůj život dost movitých chlápků. Dárečků tak dostávala nespočet. Ke svým třicátým narozeninám, které oslavila loni, si ale přála dost kuriózní dárek – sekačku na trávu. Zdá se, že je Domča chytrá holka. Nechce utrácet zbytečně za zahradníka, když si trávu poseká sama. A jestli náhodou už neseká její zahradu nějaký přítel? V červnu informoval server super.cz o její nové lásce. Od té doby nic. Dominika si své vztahy už totiž nechává v soukromí a nechce je prezentovat v médiích. Možná dělá dobře. Držíme palce!

VIP Prostřeno V (47) Skamene, Slováková

Úterní VIP Prostřeno! Uvaří Roman Skamene a Nela Slováková!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!