Milovník mnohoženství Janeček se oženil, kolik žen do harému k jeho nové paní ještě přibyde?

Bude si muset jeho paní pořídit deset paruk? Bude muset každý týden hrát jinou manželku? Bude jí Janeček pokaždé říkat jiným jménem? Bude ji každý měsíc posílat na kompletní plastiku obličeje? Záhada.
Evolucionář Janeček si vzal jednu ženu, ale to on asi jen tak naoko. Nebo na dvě.
Evolucionář Janeček si vzal jednu ženu, ale to on asi jen tak naoko. Nebo na dvě.
profimedia.cz

reklama

Miliardář Karel Janeček je pán, kterého byste měli znát, tedy pokud nežijete deset let někde v kokořínském lese a číst umíte jen stopy lesní zvěře. Je to celkem pohledný zrzavý viking, říká se mu evolucionář a umí děsně dobře počítat na rozdíl třeba od nás, protože to jediné, co si umíme spočítat my, je kolik dvojek dostaneme z jedné flašky vína a že právě jedna je hrozně málo.

Manželská pusa Karla Janečka a jeho první až páté ženy.
Autor: profimedia.cz Manželská pusa Karla Janečka a jeho první až páté ženy.

Nicméně!

Janeček se tuhle nechtěně proslavil, nebo možná i chtěně, když randil s lékárnicí a miss Janou Doleželovou, která si už malovala budoucnost v domečku s bílým plotem, jedním a půl dítětem a kočkopsem (to je výsledek matematicky přesné průměrné rodiny), jenže pak loni v zimě na horách oznámil pragmatický Janeček romantické Janě, že uznává mnohoženství (čti: Jsem asi kurevník, ale to zní moc vulgárně, tak to budu prezentovat jako neotřelou výstřednost), lékárnici se úlekem srolovaly recepty a prchala z hor i ze vztahu, jak rychle jí to její důstojnost dovolila.

Karel ale dlouho netruchlil, měl totiž v zásobě už další náhrady a kdyby si Jana počkala a nebyla by tak hrrr, možná by teď dopadla jako Marie, kterou si vzal miliardář za manželku.

Jana Doleželová, missí lékárnice, přišla o kauf života. Marie vzala Janečka útokem.
Autor: profimedia.cz Jana Doleželová, missí lékárnice, přišla o kauf života. Marie vzala Janečka útokem.

Teď ale úplně nevíme, jestli je Marie jedna manželka nebo ví o tom, že jich bude v budoucnu třeba víc, nebo snad bude dělat v pravidelných cyklech jinou manželku, sami jsme na to zvědaví. Jestli to teď bude tak, že na každou akci bude mít jinou ženu nebo je bude měnit dle sezony či počasí. Hmmm... Rozhodně se tam ti dva až deset nudit nebudou!

(bk)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!