Miranda Kerr a Evan Spiegel očekávají druhé dítě! Ukázala těhotenské bříško!

Modelka Miranda Kerr je znovu těhotná! Miminko čeká se zakladatelem aplikace Snapchat Evanem Spiegelem.
Miranda Kerr a Evan Spiegel
Miranda Kerr a Evan Spiegel
twitter.com/YahooEnt

reklama

Jejich syn Hart Spiegel oslaví v květnu jen rok a už má na cestě dalšího sourozence! Australská topmodelka má ještě jednoho syna, Flynna Christophera Blooma. Jak naznačuje příjmení, staršího syna má s hercem Orlando Bloomem, se kterým byla vdaná v letech 2010-2013.

Miranda Kerr
Autor: twitter.com/vogueaustralia Miranda Kerr

Právě osmiletý Flynn bude mít z dalšího sourozence podle jeho matky neuvěřitelnou radost. Už během druhého těhotenství se modelka svěřila, že se Flynn nemohl dočkat, až bude velkým bratrem. „Snažila jsem se mu vysvětlit, že bratr nebo sestřička přijde nejdřív až po svatbě. Den po sňatku se mě ptal, zda už čekám miminko, opravdu se moc těšil,“ svěřila se Kerr.

Miranda Kerr

Miranda Kerr přivedla na svět druhé děťátko! Je to holčička nebo kluk?

Miranda řekla, že být matkou je ta nejúžasnější věc v životě. Stejně tak uznala, že vidět svého manžela, jak se z něj stává zodpovědný a milující otec, je ten nejkrásnější pohled. Letos spolu oslaví své dvouleté výročí od svatby, která proběhla tajně 27. května 2017 v Kalifornii. Tam si dvojice se slzami v očích vyměnila manželské sliby. Na svatbě podle informací nebylo více jak 50 hostů. No a my gratulujeme!

Miranda Kerr
Autor: twitter.com/Naaswitch Miranda Kerr

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!