Miranda Kerr přivedla na svět druhé děťátko! Je to holčička nebo kluk?

Australská supermodelka Miranda Kerr (35) se dočkala! Svému muži, zakladateli sociální platformy Snapchat Evanovi Spiegelovi (27) porodila synka. Chlapec přišel na svět v jedné z losangeleských nemocnic 7. května sedm minut před půlnocí. Klučinu pojmenovali šťastní rodiče Hart na počest Evanova dědečka.
Miranda Kerr
Miranda Kerr
instagram/@spletnik.ru

reklama

‚‚Není možné popsat, nakolik jsme šťastni! Miranda se cítí dobře a Flynn má hroznou radost, že se dočkal mladšího brášky. Díky všem za blahopřání a milá slova v této neuvěřitelně krásné chvíli,‘‘ citoval první slova nadšeného manželského páru časopis People. 

Pro miliardáře je dítě první, ale modelka už jednoho syna z předchozího manželství s hercem Orlando Bloomem vychovává. Sedmiletý Flynn se prý už dávno těšil na to, až se narodí jeho bráška a on ho bude moci bránit a všemu učit. ‚‚Flynn se na tenhle den šíleně těšil. Když jsem s Evanem ještě teprve chodila, Flynn se nás pořád ptal, kdy se mu narodí bratříček nebo sestřička. My jsme mu říkali, že se nejdřív musíme vzít. A den po svatbě k nám Flynn zas přiběhl a zeptal se, zda už mám dítě v bříšku,‘‘ nechala se slyšet v jednom z rozhovorů pobavená Miranda. 

 

Příspěvek sdílený Miranda (@mirandakerr),

Miranda Kerr a Evan Spiegel, jehož majetek se odhaduje na v přepočtu 60 miliard dolarů, spolu začali oficiálně chodit roku 2015. Po dvou letech uspořádali tajnou komorní svatbu, které se účastnilo pouhých 50 hostů - blízcí známí a příbuzní dvojice. K oltáři se Miranda dostavila v klasických a na její poměry relativně střídmých šatech módního domu Dior. 

 

 

Příspěvek sdílený Miranda (@mirandakerr),

reklama

reklama