Miss Earth Tereza Fajksová v šatech Jennifer Aniston. Hlasujte, komu víc slušely

Modelka a Miss Earth Tereza Fajksová (24) si vyzkoušela krásný model od návrháře Oscara de la Renty, který měla na sobě herečka Jennifer Aniston.
Tereza Fajksová, Jennifer Aniston a  módní blogerka Chiara Ferragni ve stejném modelu
Tereza Fajksová, Jennifer Aniston a módní blogerka Chiara Ferragni ve stejném modelu
facebook

reklama

Oběma luxusní zlaté šaty padly, jenže Fajksová výsledný dojem naprosto zazdila příšerným účesem. Ve skutečnosti vypadala, jako kdyby jí na hlavu hodně dlouho foukalo jen z jedné strany.

Od nejhezčí dívky „na Zemi“ bychom očekávali něcovychytanějšího. Zvlášť když virtuálně soupeří právě s Jennifer Aniston, proslulou jedním z nejpopulárnějších přirozených účesů na světě. Miliony žen dodnes chtějí mít vlasy „ala Rachel“.

Nicméně ještě k šatům. Vypadají, že jsou mezi slavnými supervyhledávané. Stejný outfit od populárního návrháře si totiž vyzkoušela i módní blogerka Chiara Ferragni, která zvolila vzdušný jednoduchý účes, a rozhodně vypadala šik.

Modely od Oscara de la Renty si oblíbila celá řada hollywoodských celebrit. Na předávání Oscarů si jeho modely vzala třeba herečka Amy Adams, Jessica Biel, filmová Hermiona Emma Watson z Harryho Pottera nebo manželka Bena Aflecka Jennifer Garner.

Lenochod - Drž si svůj styl

 -dad-

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Vkusné, nebo otřesné? Erotické svatební šaty

Tereza Fajksová 123456

Miss Earth Tereza Fajksová zabojuje v úterním Prostřeno!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!