Miss Kratochvílová už má svatební koordinátorku

Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová (23) má napilno. Nyní se připravuje na mezinárodní soutěž krásy. Už má americký úsměv a vlastní svatební koordinátorku. Chystá snad po soutěži svatbu?
Gábina Kratochvílová se svou sestrou a budoucí svatební koordinátorkou
Gábina Kratochvílová se svou sestrou a budoucí svatební koordinátorkou
Jiří Janoušek

reklama

Je mladá, krásná a úspěšná. Gabriela Kratochvílová prožívá jedno z nejlepších období svého života. Chystá se na mezinárodní soutěž krásy, proto zavítala na kliniku, kde si nechala vybělit úsměv. „Nikdy jsem tento zákrok nepodstoupila, ale kvůli soutěži chci být co nejlépe připravená. Abych se moc nebála, vzala jsem sebou i sestru,“ přiznala Gabriela.

Její sestra Jana Kratochvílová (25) má s modelingem také své zkušenosti a svou starší sestru maximálně podporuje. „Jsem na Gábinu moc pyšná,“ pochvalovala si půvabná maminka roční Sofie. Jana je sice momentálně na mateřské, ale plně se věnuje trénování mažoretek, tudíž trénuje i Gábinu. A po čem Jana touží? „Chtěla bych si otevřít svatební salon, kde bych půjčovala šaty, které sama navrhuji. Doufám, že se pak stanu i svatební koordinátorkou. Hlavní zákaznicí bude určitě Gabča.“

Gabriela Kratochvílová je česká modelka, Česká Miss a Českou Miss posluchačů Frekvence 1 pro rok 2013. Pochází z Chotěboře a od roku 2009 žije a studuje v Praze. Ma o dva roky starší sestru Janu, která ji příhlásila do Jihlavského castingu, a bratra Michala. Její rodiče jsou rozvedení. Studovala na gymnáziu v Chotěboři osmiletý studijní cyklus, kde také maturovala v roce 2009. Poté studovala na Vysoké škole hotelové, o.p.s., bakalářský obor Hotel Management, který absolvovala v roce 2012 a získala bakalářský titul. Nyní pokračuje v magisterském oboru Marketing Communication (studovaném v anglickém jazyce) na Vysoké škole finanční a správní, který by měla v roce 2014 absolvovat.

-juf-

Miss Gabriela Kratochvílová má dokonalou postavu

Česká Miss Kratochvílová vyhrála a skončila na bedně

Video VIP zprávy: Miss Kratochvílová zkouší nové šaty

Zvítězí Gábina Kratochvílová i v Moskvě?

Která z nich je Miss?

Která je Miss? Kratochvílová má dvojnici!


reklama

reklama