Miss Kratochvílová: Vystačím si bez chlapa!

Úřadující Česká Miss Gabriela Kratochvílová (23) má spoustu oficiálních povinností, ale vůbec žádný čas na svého přítele, studenta Filipa Laška.
Česká Miss Gábina Kratochvílová si užívá společenského života
Česká Miss Gábina Kratochvílová si užívá společenského života
Jiří Janoušek

reklama

„Hrozně mě baví veškeré společenské akce, které jsou spojené s korunkou Miss. Teď pendluji mezi Prahou a Karlovými Vary,“ říká Gabriela Kratochvílová. Na festivalu v Karlových Varech Miss zatím slavnostně zahájila golfový turnaj a zúčastnila se přehlídky nové kolekce Beaty Rajské.

„Domů se vždycky vracím až kolem půlnoci. Nemám zatím skoro žádný volný čas,“ dodává první krátkovlasá Miss v historii této soutěže. Gábina se ale každý večer vrací do prázdného hnízda. Přítel Filip s ní totiž v novém bytě, který na rok získala coby úřadující Miss, nebydlí. „Samota mi nevadí, aspoň si můžu dělat mejdany jen sama pro sebe," říká Gábina Kratochvílová. Filip zatím tedy Gábinu doma alespoň navštěvuje.

Uvidíme, jestli se Česká Miss 2013 zařadí do zástupu ostatních krásek, které při korunovaci tvrdily, že jsou strašně zamilované do chudého, ale hodného přítele a že se určitě nerozejdou, aby se do půl roku ukázaly na veřejnosti s bohatým podnikatelem. „Určitě se nerozejdeme,“ slibuje Miss Kratochvílová stejně jako její předchůdkyně. Však čas ukáže, kde je pravda!

Modelka dost často jezdí na golfové turnaje, kde se vyskytuje dost potencionálních partnerů. Gábina ale tvrdí, že na laškování s muži nemá čas. „Na golf jezdím i s kolegyněmi Českou Miss World Lucií Kovandovou a Českou Miss Earth Monikou Leovou. Věřte mi, že na nějaké seznamování rozhodně nemáme čas," usmívá se krásná Kratochvílová.

-dad-


reklama

reklama