Miss Universe má novou vládkyni. Je jí jihoafrická kráska

Miss Universe 2017 a 2016
Miss Universe 2017 a 2016
archív: AP media port

reklama

V noci na dnešek byla v Las Vegas vyhlášena nejkrásnější dívka vesmíru. Pouhý týden poté, co byla korunována Miss World zná svět i Miss Universe. Stala se jí Demi-Leigh Nel-Petersová z Jihoafrické republiky. Naše zástupkyně Michaela Habáňová se bohužel neprobojovala do finálové šestnáctky.

 

Last hours here with @missuniverse  I have no words. I’m so happy I could be here with you guys! Thank you for everything.  Zbývá asi poslední hodina do finále. Mám takový ten pocit v břiše, když se na něco strašně dlouho těšíte a ono to je najednou tady. Budu stát v LAS VEGAS na pódiu, kde vystupovaly ty největší hvězdy a teď tam budu já. Je pro mě úspěch jen to, že tady můžu mezi těmi nádhernými 92 děvčaty být a reprezentovat naši Českou republiku, kterou někteří zde ani nezn Ukázala jsem jim, že jsme sice malá země, ale zato máme velké srdce a když něco chceme, tak si za tím jdeme. Jedno ráno jsem šla na casting @ceskamiss a teď jsem tady, na největší světové soutěži krásy. Tak výdech, nádech. Jde se na to! Děkuji za podporu, zprávy a hlasy. A už nebudu dál psát nebo se rozbrečím a @jordanbraaten25 z @theperfectface mě roztrhne jak hada, protože za tento skvělý make-up může ona THANK YOU#missuniverse

Příspěvek sdílený Miss Czech Republic 2017  (@michaelahabanova),

 

Vítězka si titul zasloužila nejen svoji luxusní postavou v plavkách, krásným obličejem, ale i životními zkušenostmi. Má za sebou totiž dost silnou minulost. Měsíc po získání domácího titulu ji přepadli ozbrojenci a drželi v zajetí. Kráska ale projevila velkou statečnost a po hrozném zážitku se začala učit sebeobraně. To se také snaží předat dalším ženám, podle ní by se měly umět bránit. Mimo jiné je čerstvou absolventkou obchodního managementu.

V závěsu za Demi skončila Kolumbijka a třetí byla Jamajčanka. Vítězka krom jiného získala roční pronájem luxusního bytu v New Yorku.

 

Letošní ročník byl rekordním v počtu zůčastněných, popré totiž vyslaly své zástupkyně Laos, Nepál i Kambodža. Nově byly dívky hodnoceny podle regionů, každý region pak měl čtyři postupující. Své zástupkyně mezi deset nejkrásnějších vyslaly také: Thajsko, Venezuela, Brazílie, Kanada, USA, Filipíny a Španělsko.

Nové miss předala pomyslné žezlo Francouzska Iris Mittenaerová. 

reklama

reklama