Miss Vignerová chce sbalit hokejistu: Po štěstí jí ale šlape Bartošová

Česká modelka a miss z roku 2009 Aneta Vignerová to dva roky táhla s fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Po jejich loňském rozchodu si ale od fotbalu chtěla trochu odpočinout a zcela propadla Kontinentální hokejové lize a hlavně klubu Lev Praha. Svou příslušnost k týmu neváhá hlásat kdekoli se objeví.
Modelka Aneta Vignerová jako fanynka
Modelka Aneta Vignerová jako fanynka
Sport1 a Sport2 HD

reklama

Naposledy ji fotograf zachytil, jak se v dresu a s klubovou šálou vrhá i mezi auta na silnici.

„Baví mě živá atmosféra na stadionu. A když nemůžu přijít osobně, fandím aspoň u televize,“ přiznala modelka, která je momentálně single.

Dokonce se přihlásila do soutěže, kdy se hledá Miss fanoušků. Tedy ta nejoddanější a nejsympatičtější příznivkyně Lva Praha, která se nejlíp vyfotí při fandění.

Aneta nechce v soutěži nechat nic náhodě, výhra v podobě večeře s hráčem ji zřejmě láká natolik, že v klubových barvách neváhala skočit mezi auta. „Chtěla jsem být originální a kluci si zvlášť teď v playoff zaslouží, aby moje fandění bylo pořádně znát,“ pomrkávala Aneta.

Ovšem Vignerová má velkou konkurentku a to Českou Miss World 2012 Lindu Bartošovou, která se don soutěže také přihlásila a chce ji vyhrát stůj co stůj. A když se dozvěděla, že soupěří zrovna s Vignerovou nebyla z toho zrovna dvakrát nadšená.

„Aneta se také přihlásila? No tak to si tedy spolu vyřídíme, protože večeři s hráčem chci vyhrát já. Použiju všechny ženské zbraně, abych v anketě získala nejvíc hlasů,“  prohlásila mladá modelka.

Brzy zjistíme, zda si tyto krásky opravdu vjedou do vlasů, a zda vůbec některá z nich v soutěži uspěje, nebo veřejnost a hráči mužstva určí za vítězku jinou "hokejistokopku".

Modelka Linda Bartošová fandí Foto: Sport1 a Sport2 HD

Aneta Vignerová je na lov chlapa dokonale připravená, podívejte se:

Mohlo by vás zajímat

Tohle je ideál české krásky

Vědci "uplácali" ideál české krásy! Jak se vám líbí?

Modelka Aneta Vignerová a Roberte Anderle jako hrdinové knihy Padesát odstíny šedi

Vignerová šokuje: inspirovala se erotickou knihou Padesát odstínů šedi

reklama

reklama