Miss Vignerová: Neuvěříte, kolik má doma bot

Modelka a Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová (26) sice zatím bydlí v přechodném bytě, ale už se nemůže dočkat, až se konečně přestěhuje do vlastního. Hlavně kvůli botám. Má jich už totiž tolik, že se jí nikam nevejdou.
Aneta Vignerová na finále Miss
Aneta Vignerová na finále Miss
facebook

reklama

"U mě to vypadá spíš jako v nějakém showroomu než doma. Všude se mi válejí věci," přiznala Vignerová, která si na botech vyloženě "ulítává".

"Mám ke každé róbě jiné lodičky. No mám jich opravdu hodně, ani to nespočítám. Celkově můžu mít tak padesát párů. Ale v civilu nosím nejradši pohodlné konverseky nebo baleríny. Z mol jsem sice zvyklá na vysoké podpatky, ale nohy mě v nich bolí i tak," povzdychla si Vignerová, která se naštěstí ve své kariéře modelky nikdy nesetkala s tím, že by jí nějaká konkurentka nalomila podpatek.

"S žádnou takovou sabotáží naštěstí zkušenost nemám, ale před jednou důležitou přehlídkou jsem na zkoušce chodila v botách s obrovskou platformou a ta se zlomila. Ještě že se mi to nestalo přímo na přehlídce, asi bych se na mole pěkně vysekala," dodala Vignerová, která se stále věnuje modelingu.

"Dokud je o mě zájem, tak to stále dělám," smála se Aneta Vignerová.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

David Vigner čas od času doprovází Anetu na společenské akce

Aneta Vignerová se dočká filmové role!


Miss Aneta Vignerová s přítelem, fotbalistou Michalem Zemanem. Může mu dávat pusu na čelo!

FOTOGALERIE z České Miss: Polonahá Vignerová s novým fotbalistou, Karel Janeček s novou kráskou


reklama

reklama