Misska Langmannová si užívá sluníčka v bikinách

V Čechách se sice oteplilo, ale pořád to není na plavky. Česká Miss 2006 Renata Langmannová (31) se proto vydala vstříc sluníčku na Bali, a nejen, že se sluní na pláži, ještě těší svoje fanoušky fotkami v plavkách. Muže nechala blondýnka doma a udělala si z výletu dámskou jízdu s kamarádkou Veronikou. Každá žena přeci potřebuje čas na sebe.
Renata Langmannová
Renata Langmannová
instagram/@renata_langmannova

reklama

Na indonéský ostrov modelku nedoprovodil její muž Ondřej Novotný ani žádný potenciální uchazeč, nýbrž Renatina kamarádka Veronika. Ta poskytla Langmannové služby průvodce, protože Bali je její druhá vlast a vyzná se v každém koutu zdejšího kraje. Krom odpočinku zde Renata ochutnává zdejší zdravé produkty a sdílí den co den na své sociální sítě jednu fotku za druhou. 

‚‚Bali... místo,kde je fotogenické snad úplně všechno,“ napsala Langmannová ke svému příspěvku na Instagramu. A fanoušci se okamžitě nechali slyšet pomocí svých komentářů: ‚‚Ta prázdná pláž je boží, ale ne, že by Renata nebyla ještě víc,“ zněl jeden z nich. A chvála pokračovala: ‚‚Nádherná a okouzlující sexy žena s překrásnyma očima a překrásným úsměvem na tváři, sluší jí to moc.“

Se svým milým je Renata přes 10 let a stále působí dvojice jako harmonický pár. Manželi se Renata a Ondřej stali teprve před dvěma a půl lety, oba však tvrdí, že ve svém vztahu nechtějí nic uspěchat a do ničeho se netlačí. Novotný již ale dceru z prvního manželství má. Ta dostala jméno Trinity po postavě z filmu Martrix. Pokud by tedy Langmannová přivedla na svět v nejbližší době syna, jmenoval by se Neo, jako jedna z hlavních postav sci-fi Matrix. No, uvidíme, co na to Renata řekne.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!