Móda na Oscarech 2019: Komu to nejvíce slušelo a kdo šlápnul vedle?

Včera proběhl 91. ročník udílení Oscarů. Na červeném koberci se promenádovala kdejaká celebrita. Komu to letos nejvíce slušelo a kdo šlápnul vedle? Nejvíce šokoval herec Billy Porter, který se proslavil hlavně svou rolí v seriálu Pose.
Billy Porter
Billy Porter
twitter.com/ethanharv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Letošní předávání cen co se módy týče zářil v křiklavých barvách. Na červeném koberci jsme se setkali s různými odstíny růžové, bílé nebo i stříbrné. Právě v těchto barvách se odehrávalo předávání Oscarů. Nejvíce šokoval herec Billy Porter, který je znám svou homosexualitou. Na sebe si vzal něco mezi smokingem a šaty. Výsledek ohromil zkrátka každého.

Billy Porter
Autor: twitter.com/CSiriano Billy Porter

V růžových tónech zářila herečka Gemma Chan, která zvolila extravagantní růžové šaty od Valentina. V podobných odstínech růžové se procházela po červeném koberci i Linda Cardellini, která si zahrála v Zelené knize. Růžové „peří“ s mašličkou uprostřed nebyla správná volba.

Linda Cardellini
Autor: twitter.com/JarettSays Linda Cardellini
Oscar 2019

Vítězové Oscar 2019: Filmem roku je Zelená kniha! Snímek Bohemian Rhapsody získal čtyři sošky

Kdo se v růžové trefil, tak krásná KiKi Layne. Zářila ve světle růžových šatech od Versace. Tato půvabná kráska si zahrála hlavní roli v romantickém drama filmu If Beale Street Could Talk. K dalším oblíbeným barvám patřila stará dobrá klasika – bílá. V té se promenádovala Regina King, která si na tento galavečer vybrala šaty s elegantním střihem, který odhaloval její půvabné křivky.

KiKi Layne
Autor: twitter.com/WhoWhatWear KiKi Layne

V celkem podivných šatech se objevila herečka Olivia Colman. Pravděpodobně se držela stále své role ve filmu Favoritka, kde si zahrála královnu Annu z 18. století. Celý komplet na ní působil bohužel staromódně a přidával na věku.

Olivia Colman
Autor: twitter.com/THR Olivia Colman

A kdo letos nejvíce zářil? Určitě Jennifer Lopez ve stříbrných šatech od návrháře Toma Forda. JLo přesně věděla, jaké doplňky k tomuto působivému outfitu zvolit a lichotek se jí dostavilo určitě mnoho.

Jennifer Lopez
Autor: twitter.com/accessonline Jennifer Lopez
Reklama
Reklama