Modelka Gigi Hadid se stala influencerkou McDonald's! Fanoušci jsou v šoku

Celosvětově známá modelka Gigi Hadid, která dobývá módní mola po všech koutech světa, je známá nejenom svou krásou, ale také vášní k jídlu. Hadid se netají tím, že miluje burgery, a tak není divu, že spolupráce s řetězcem restaurace s rychlým občerstvením McDonald's jí jistě udělala radost.
Gigi Hadid
Gigi Hadid
instagram.com/gigihadid/

reklama

Před dvěma lety byla Hadid pozvána do televizního pořadu The Tonight Show. Moderátor Jimmy Fallon si připravil pro modelku překvapení. Světlovlasá kráska se totiž svěřila, že miluje burgery, a tak si moderátor pro sebe a modelku připravil dva burgery, které si oba vychutnali během vysílání. Hadid se jenom zeptala, zda v burgeru nejsou rajčata, protože ta jediná nemá ráda.

Gigi Hadid
Autor: twitter.com/GigiHadidFan Gigi Hadid

Nyní se modelka svěřila s novou spoluprací, ze které musí mít jistě radost. Stala se totiž influencerkou známého řetězce fastfoodového občerstvení McDonald's! Na sociální sítě zveřejnila svoji fotografii, jak konzumuje hranolky od zmíněného řetězce. „Najedená a hydratovaná,“ napsala modelka ke snímku.

Gigi Hadid, Zayn Malik

Gigi Hadid a Zayn Malik oslavili druhé výročí své lásky

Fanoušci se k partnerství vyjadřují různě. „Tohle by byl můj sen,“ napsalo hned několik uživatelů. Ovšem ne každý s propagací tohoto řetězce souhlasí. „Opravdu nechápu, proč podporujete McDonald's. Jsem zmatená, že někdo tak inteligentní, dobře informovaný a vlivný člověk jako vy, by měl být spojen s touto společností. Určitě to nebude kvůli financím? Existuje několik dalších způsobů, jak být najedená a hydratovaná,“ stěžovala si fanynka.

Gigi Hadid
Autor: instagram.com/gigihadid/ Gigi Hadid

Mnoho lidí se domnívá, že tváří této společnosti by neměly být modelky, ale lidé s nadváhou, kteří jsou o dost věrohodnější. Jelikož fastfood není zdravá strava a způsobuje obezitu a zdravotní problémy.

Gigi Hadid
Autor: twitter.com/archivesgigi Gigi Hadid

Modelka již spolupracuje se značkami jako Maybelline, Tommy Hilfiger, Fendi a Moschino. Jedna z největších spoluprací je partnerství s Victoria's Secret Fashion Show, kde Hadid pravidelně vystupuje.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!