Modelka kojila dcerku přímo na přehlídkovém mole: Diváci byli nadšeni

Americká modelka Mara Martin nebyla nikdy známou světovou topmodelkou. Svým činem z poslední přehlídky si ovšem zajistila slávu po celém světě. Novopečená maminka vzala totiž svou dcerku Arii přímo na přehlídkové molo a začala ji kojit. Stala se tak první kojící modelkou na mole a sklidila ohromný potlesk.
Mara Martin
Mara Martin
instagram/@poetikvixen

reklama

Před pěti měsíci se stala modelka Mara Martin pyšnou maminkou dcerky Arie. Velmi záhy se ale kráska dostala zpět do formy a stala se tak jednou z modelek pro přehlídku Sports Illustrated. Na přehlídce sportovní značky šlo primárně o přirozenost žen, proto nějaké to přebytečné kilo navíc nikdo neřešil. 

Aby toho nebylo málo, modelka se měla po mole projít se svým novorozeným miminkem. Nikdo a ani ona sama však nečekal, že by holčička právě v té chvíli mohla dostat hlad. Mara tedy neváhala a začala dcerku kojit. Tímto odvážným činem se stala první kojící modelkou na přehlídkové mole. 

Celá situace strhla bouřlivý potlesk a média se mohla přetrhnout o rozhovor s modelkou. ‚‚Nemůžu uvěřit tomu, že jsem na sebe upoutala pozornost něčím, co dělám každý den. Ani slovy nemohu popsat, jak úžasně se cítím,‘‘ zmínila po přehlídce Martin.

reklama

reklama