Modelka a příslušnice klanu Kardashianových Kendall Jennerová oslavila své dvaadvacáté narozeniny stylově

Kendall Jenner
Kendall Jenner
archív: Jenner/ Instagram

reklama

Modelka a příslušnice klanu Kardashianových Kendall Jennerová oslavila své dvaadvacáté narozeniny. Oslava s celou početnou rodinou a přáteli proběhla ve čtvrtek, v baru Petite Taqueria v Los Angeles. Na seznamu hostů nechyběla basketbalová star David Griffin nebo Kendallina nejlepší kamarádka Halley Baldwin, dcera herce Aleca Baldwina. Samozřejmě také sestra Kim s manželem Kanyem Westem, matka či otec, který je momentálně přeoperován na ženu a říká si Caitlyn.

 

 

Catch me tonight on @latelateshow with @j_corden We're going to have some fun talking #SecretsOfMyLife

Příspěvek sdílený Caitlyn Jenner (@caitlynjenner),

 

Celá akce měla na jejich poměry pouhých padesát hostů. Vše bylo stylizováno do zlatavé barvy, zlaté svíčky, zlato černé balónky, servírovalo se tacos tisíce druhů a pila margarita.

Skoro všechny “kardashienky“ oblékly trička nad pupek, nejspíš po společné debatě, co je teď v modě. Kendall, která je momentálně andílkem nejoblíbenější značky spodního prádla Victoria´s secret, vyrazila v širokých džínách se stříbrnými kozačkami připomínající třpytivou disco kouli. Byly však o trošku dražsí, cena těchto bot od Yves Saint Laurenta se pohybuje okolo 10 000 dolarů.

 

 

last night 

Příspěvek sdílený Kendall (@kendalljenner),

 

Další, kdo vyrazil v krátce střiženém topu, byla sestra Kim, která ho doplnila látkovou šedivou sukní a druhá sestra Kourtney, ta pro změnu něčím mezi sukní a širokými černými “zvonáči“.

 

 

gotcha

Příspěvek sdílený Kourtney Kardashian (@kourtneykardash),

 

Modelka však ukázala, že má dobré srdce a vyzvala své fanoušky, aby se na její narozeniny připojili k ní a darovali alespoň symbolických 22 dolarů na financování vrtů v Etiopii, které zajistí čistou vodu. „Zamilovala jsem se do charity: water (voda) a do jejich práce. Sama jsem darovala obnos, který pomůže vytvořit 25 vrtů v Etiopii. Ty by měly přinést pitnou vodu asi pro 5000 lidí. Přispějte v rámci mých narozenin, klidně malou částkou jako je symbolických 22 dolarů, protože slavím dvaadvacáté narozeniny. Děkuji moc,“ napsala Kendall. 

reklama

reklama