Modelka Tereza Zimová: Jsem stará, ale pořád pěkná

Modelka Tereza Zimová (29) je už sice na hranici modelkovského důchodu, ale i přesto se ji v práci pořád daří. Naposled se stala tváří nové kolekce podzim/zima 2014 návrhářky Natali Ruden. Kráska to zhodnotila jednoduše: "I když už jsem stará, pořád jsem pěkná."
Modelka Tereza Zimová v šatech
Modelka Tereza Zimová v šatech
archiv

reklama

"Ne, vážně. Jsem takovou stálicí u Natali v týmu a vím, že má ráda ženy a ne ramínka na oblečení. Tak možná právě proto si pro tento rok zvolila mě. Tímto jí děkuji za skvělý vkus," smála se modelka, která se modelingem živí již čtrnáct let.

"Jsem profesionálně deformovaná, čili zájem o módu mám veliký. Snažím se ale utrácet s mírou a kombinovat více levnějších kousků s dražšími doplňky," uvedla Zimová, která právě fotila v prodejně nábytku Stopka.

"Tady jsem poprvé viděla lampu mých snů. Pak jsem nemohla týden spát," řekla Tereza, která se přiznala, že se ráno vypravuje z domova zhruba půl hodiny.

"Tedy pokud mě u toho nezdržuje přítel. Ale obvykle si vezmu bílé volné tričko, džíny, kecky, pod oči si dám korektor a přidám už jen růžovou tvářenku... každý vám pak bude věřit, že jste se takhle pěkná a svěží ráno probudila," prozradila Zimová svůj trik na krásu a zároveň trochu zkritizovala české ženy.

"Myslím, že české ženy příliš nedbají na to, aby byly během všedního dne pěkně upravené. Dávají si na svém vzhledu záležet pouze při výjmečných situacích....Výmluvy na děti, zaneprázdněnost a atd. neberu! Žena má být ženou a dělat sobě i okolí radost, muž už je jen náš doplněk," řekla modelka pobaveně. Jedním dechem nám ještě stihla prozradit, že už  o víkendu zasadila tulipány.


-dd-

Mohlo by vás zajímat

Tereza Fajksová se stala Miss Earth 2012

VIDEO Módní policie: Modelka a Miss Tereza Fajksová komentuje svůj party outfit

Syn slavné modelky a právníka.

Hádejte, kdo dostal tento dort! Jeho máma je modelka a táta právníkreklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!