Modelky ve volném čase. Místo manikúry útulek

Za opuštěnými psy do útulku v Kralupech nad Vltavou přijely i tři krásné modelky Romana Pavelková, Lucie Křížková a Barbora Vida. Mají snad zálusk na domácího mazlíčka?
Romana Pavelková, Barbora Vida a Lucka Křížková
Romana Pavelková, Barbora Vida a Lucka Křížková
Jiří Janoušek

reklama

Modelky Romana Pavelková, Barbora Vida a Lucie Křížková navštívily útulek v Kralupech nad Vltavou. Děvčata do útulku nepřijela pouze vyvenčit a pomazlit místní miláčky, ale také jim dovezla spousty psích dobrůtek a kvalitních granulí. „Při vyndávání pytlů z kufru auta jsme se pod jejich tíhou málem zlomily v pase,“ smála se Romana.

„Za stav těchto zvířat mohou jen a pouze lidi, a proto si myslím, že si naši pomoc více než zaslouží. Společně s mým partnerem Milanem aktivně pomáháme zvířatům v nouzi. Děláme sbírky pro útulky, sdílíme aktivity útulků a sdružení pro zvířata na sociální síti, hledáme nové majitele, a když najdeme nového ,bezdomovce´, tak se o něho postaráme. Naší odměnou je pocit štěstí a hrdosti, že jsme jim dokázali pomoc,“ přiznala Pavelková.

Dalším hostem, který do útulku pravidelně vozí zvířatům dárky, je i herečka Barbora Hrzánová, patronka sbírky Smutný čumáček.

Lidé, kteří se ujmou psa z útulku v Kralupech nad Vltavou, mohou počítat s bezplatnou pomocí při jeho výchově a výcviku. Podle provozovatelky útulku Lenky Kolkové se jim budou věnovat kynologové z Báště, kteří jako dobrovolníci poskytují výcvik zvířatům pobývajícím na Hrombabě. „Množství věcí nasbíraných při sbírce nás ohromilo a velice potěšilo," doplnila provozovatelka.

-juf-

Romana Pavelková a Hanka Mašlíková rozhodně myslí na budoucnost

Modelky Mašlíková a Pavelková. Chystají se do důchodu?

Nikol Moravcová a Romana Pavelková se sešly ve stejném salonu

Pavelková a Moravcová: Vražedné pohledy!


reklama

reklama