Moderátor Tomáš Hauptvogel navštívil po šílené nehodě Primu. S chlebíčky a plnovousem!

Moderátor Zpráv FTV Prima Tomáš Hauptvogel se poprvé od nehody na motorce ukázal na Primě. Přišel pozdravit kolegy a poděkovat jim za podporu. Symbolicky přinesl chlebíčky a slíbil, že brzy uspořádá větší večírek.
Zarostlý Tomáš Hauptvogel
Zarostlý Tomáš Hauptvogel

reklama

"Mám radost, že jsem se po měsíci mohl vrátit do redakce, podívat se na kolegy, protože to nejsou jenom kolegové, jsou to přátelé. Přišel jsem jim poděkovat, že za mnou stáli," uvedl Tomáš Hauptvogel, který boural na motorce v polovině dubna. Řidič mu nedal přednost a narazil do něj. Tomáš utrpěl vážná zranění nohy a rukou a ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady se podrobil několika operacím. Jeho stav je ale den ode dne lepší.

"Každý den jsou nějaké pokroky, od toho prvotního, kdy jsem se dotkl rukama obličeje, až do dnešního dne, kdy mi docela dobře funguje levá ruka, pravou rozhýbávám prsty, každý den je něco nového a je to lepší a lepší," dodal moderátor.

Zarostlý Tomáš Hauptvogel Foto:

Na Primu dorazil viditelně hubenější v plnovousu. Nový vzhled mu ale okolí chválí.

"Ohlasy jsou na Facebooku dobré, občas přijde nějaké pichlavější SMS, že jako dobrý, ale že vypadám jako Krakonošův bratr. Nechávám to samovolně růst a jsem rád, že na lidi takhle působím sympaticky," dodal.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!