Moderátor Tomáš Hauptvogel vede dvojí život!

Seriózní moderátor hlavní zpravodajské relace TV Prima Tomáš Hauptvogel žije dvojí život. Propadl totiž adrenalinu: motorkám a horským kolům.
Moderátor Tomáš Hauptvogel vede dvojí život!
Moderátor Tomáš Hauptvogel vede dvojí život!
archiv FTV Prima

reklama

„První motorku jsem dostal ve třinácti. Byla to Jawa 21 a táta ji koupil za dvě stovky od souseda. Na fichtlu jsem toho objel opravdu hodně,“ říká moderátor. V 18 pak sedl za volant a na dvě kola sednul až zase v 90. letech, kdy do republiky přišla horská kola. „U toho jsem nesměl chybět!“ říká.

Tomáš pak na kole několik let závodil. Jezdil cross country a sjezd. „Bez odpružené vidlice, bez pořádných chráničů, byl to punk,“ vzpomíná. Pak se na kole trochu pomlátil a několik let jezdil na biku jen na pivo.

Za motorizovaná řídítka se se vrátil před zhruba šesti lety. Koupil si maxiskútr. A letos před prázdninami si Tomáš splnil sen a pořídil si stroj, po kterém touží všichni kluci od deviti do sta let, BMW GS 1200 adventure. „ Je to krasavec, legenda, dokonalost,“ rozplývá se Tomáš.

Na kolo ale moderátor nezanevřel. „Jezdím na něm dodnes, hlavně do práce. Po více než desetileté pauze jsem si pořídil sjezdový speciál, chrániče, helmu a rovnou vyrazil na největší závody své cyklistické kariéry,“ říká moderátor. „Ve své katogorii jsem dojel zhruba v polovičce startovního pole. Bez pořádného tréninku, po mnohaleté pauze, to považuji za velký výsledek.“

Příští rok se chce moderátor TV Prima opět zúčastnit mistrovství světa horských kol ve sjezdu. „Takže začínám makat, abych tam jak se říká – nezaseděl,“ dodává moderátor.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Style - Liska Revai návrat
JSSS X (14), Ze zchátralého podkroví motorkářský ráj, 3

Ze zchátralého podkroví motorkářský ráj

Herec jezdí na elektrokole už několik let

Hejlík zachraňuje planetu: Pořídil si elektrokolo!

Olga Menzelová s dcerou Aničkou ve Žlutých lázních

Menzelová jezdí na koloběžce! Aby Aničce stačila

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!