Moderátoři České Miss: Proč mají tak divné vztahy?

Video VIP zprávy: Libor Bouček s Leošem Marešem zdá se, nemají moc štěstí v lásce
Video VIP zprávy: Libor Bouček s Leošem Marešem zdá se, nemají moc štěstí v lásce
archiv

reklama

Dva nejpopulárnější čeští moderátoři jaksi nemají v lásce štěstí. Stále ještě ženatý otec dvou dětí Leoš Mareš se stále schází a rozchází se stále ještě vdanou modelkou a matkou malé dcery Petrou Faltýnovou, a (rozvedený a bezdětný) moderátor Libor Bouček se zase tváří, jaký je vlk samotář, a zatím už rok žije s bývalou loňskou finalistkou České Miss Gabrielou Bendovou. Proč ji skrývá? A proč zatímco Mareš do světa hlásá, jak Faltýnovou miluje a jak je láskou jeho života, ona na dotazy na Leoše odpovídá vyhýbavě? Podívejte se!

Takhle probíhal vztah Leoše a Petry

Z velkého zástupu nevýznamných bavičů se zprvu nesměle, ale pak se vší parádou, zrodily opravdové hvězdy. Zatímco předloni v létě po Džambulce pátral kromě Macury s Rychtářem i Interpol a filmový festival v Karlových Varech se tak dostal na druhou kolej, vloni se naopak zraky všech upíraly právě na místo filmového svátku, protože tam přímo v přímém přenosu probíhal rozchod modelky Petry Faltýnové a moderátora Leoše Mareše.

Zatímco na začátku se objevili jako zářící hvězdný pár na červeném koberci, v Puppu na večírku už to dostalo grády. "Už tě mám plný zuby ty k....," syčel na Petru tehdy Leoš a přidal před mnoha svědky nadávku ze zvířecí říše. Netrvalo dlouho a pár se líbal – opět na veřejnosti – do brzkých ranních hodin, jenže…

Po pár dnech seděla uplakaná modelka v recepci hotelu a Leoš si balil kufry. My jsme zamáčkli slzu, že už nebudou žádné pěkné scénky na veřejnosti a srdceryvná prohlášení v bulvárním tisku, a svět se točil dál. Ale jen na chvíli.

Uplakaná Petra Faltýnová schovala oči za tmavé brýle

VIDEO: Uplakaná Petra Faltýnová ve Varech po rozchodu s Marešem

Netrvalo to dlouho (pár měsíců) a situace se opakovala. A pak znovu. A potřetí. Jen intervaly mezi rozchody a opětovnými smířeními se zkracovaly.

Když byli spolu, Leoš trpěl a Petra si nechávala odstraňovat tetování, které si nechali společně udělat, když se rozešli, Leoš trpěl taky a Petra si léčila zlomené srdce v Americe. Možná s manželem, s nímž se dosud nerozvedla, možná s jakýmsi zahraničním milionářem, kterého ale nikdo neviděl.

Co jsme ale všichni viděli, bylo Leošovo laškování s finalistkami České Miss, jak ho zachytila i naše kolegyně Táňa.

Leoš Mareš jak ho neznáte...Z pohledu naší redaktorky Táni Sáblíkové

Otevřená ZPOVĚĎ: Strávila jsem týden s Leošem Marešem!

Následnou dohru, která se konala mezi finalistkou miss Andreou Kalousovou, která jako by Petře z oka vypadla, a Leošem v jednom pražském hotelu, asi Petra nevydýchala. Leoš že by si měl najít jinou a neklečet jí neustále u nohou? Ani náhodou. A tak se páreček dal… zase… dohromady.

Petra Faltýnová a Leoš Mareš už spolu údajně nejsou, jejich vztah je minulostí

Petro je konec! – Leoš Mareš dal znovu kopačky Petře Faltýnové

Mohlo by vás ještě zajímat:

Takhle šel čas s Leošem Marešem a Petrou Faltýnovou

Divoké eskapády Leoše Mareše a Petry Faltýnové (Top Star retro)

Další videa najdete zde.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!